Hyundai Accent Admire Anahtarı

Hyundai Accent Admire Anahtarı

Accent Anahtarı

Hyundai Accent Admire Anahtarı kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 505 6969.  Tüm anahtarlarınız kaybolsada mobil servisimizle araç başında Accent Admire anahtarı yapabiliyoruz. Tüm Hyundai anahtarlarını yapabilecek donanım ve birikime sahibiz. Yedek Hyundai Accent Admire anahtar yapımı ve hiç anahtar yoksa bile admire anahtar yapımı firmamız tarafından kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Hiç anahtarı olmayan tüm Hyundai araçlara anahtar yapabiliyoruz. Hyundai anahtar problemlerinizde bizlere danışabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.Mobil servis aracımızla araç başında çözümler üretiyoruz. Anahtarlarınızı tamamen kaybettiniz ve servise müracaat ettiğinizde sizlere yüksek maliyetler çıkardılar ve üstelik zaman olarak uzun bir süre istiyorlar. Bunlara gerek yok bizi arayın kısa süre içinde en uygun fiyata anahtarınızı teslim edelim. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak hizmet veriyoruz. Oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimiz Hyundai Accent Admire anahtarı ve diğer tüm anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır. Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir. Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler. Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek için son onbeş yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir. Bu çip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Hyundai Accent Admire Anahtarı” hakkında 11 yorum

 1. 2004 accent admira anahtarımı kaybettim yedekte yok çorumdayım nasıl yapabiliriz ve maliyete ne olur

 2. Benim 2005 model hundai admira aracim var sustali anahtar yaptirmak istiyorum fiyat ve görsel alabilirmiyim tesekkurler.

 3. ARACIM HUNDAİ GETZ MERKEZİ KİLİT SİSTEMİ KUMANDALI DEĞİL ANAHTARA KUMANDALI YAPMAMIZ MÜMKÜNMÜ HUNDAİ ERA ANAHTARI GİBİ YAPILIRSA FİYAT NE OLUR BİLGİ VERİRMİSİNİZ İYİ ÇALIŞMALAR

 4. merhaba hyundai accent era 2007 1.5 dizel aracı yeni aldım yedek anahtarım yok ne olur ne olmaz birtane yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyat verebilir misiniz ?

  • İyi günler, hyundai era yada admire aracınıza yedek anahtar yapabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracınızın yanıbaşında hyundai anahtarı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 5. Merhaba, hyundaı 2003 accent milenyum araca yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Maliyeti ne olur. Yurtdışından bu anahtarı 25 tl.ye getiriyorlar, ama bursada bunun için 100-125 tl gibi fiyat veriyorlar. Anahtar mı para yoksa kopyalamakmı anlamadım.işin hakkı bu mudur bilmiyorum. Malum serbest piyasa.

  • İyi günler, hyundai anahtarını bizlerde o fiyatlara yapmaktayız. Demekki piyasası böyleymiş.Malum anahtarı almakla iş bitmiyor, çipi, mekanik ucun işlenmesi, ve kodlanması. Özellikle kodlama cihazları 10.000 lira ila 50.000 lira arsında değişmektedir. Maliyetli yatırımlar ve sonuçta bu maliyet yapılan işe yansımak durumunda. Saygılar…

 6. Merhaba canakkale de ikamet ediyorum
  2004 admire var yedek anahtar yaptirmak istiyorum detayli bilgileri mail adresime yollarmisiniz

 7. meraba ben hundai accsent admire 2004 arac sahıbıyım 1 adet kumandalı anahtar yaptırmak ıstıyorum lakın bursada ıkamet edıyorum yardımcı olabılırmısınız bu konuda.ayrıca fıatı ne kadar. hayırlı işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir