HAKKIMIZDA

Ahmet Altuncu Arkadaş Anahtar Oto Çilingir kontak tamiri yedek ve kayıp anahtar yapımı

Ahmet Altuncu

İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir oto anahtarcı ve oto çilingir hizmeti veriyoruz 0544 505 6969. İmmobilizer sistem araçların anahtarlarını yapabilmek adına esaslı yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Son model araçlara oto anahtar yapabilmek için gerekli olan teknik donanımlara ve birikime sahibiz. Tüm anahtarları kaybolan araçlara çekiciye bindir indir yapmadan bulunduğu yerde anahtar yapabiliyoruz. Kontak tamirini araç başında yaparak zamandan kazandırıyoruz.


Kayıp Anahtarın Oluşturduğu Risk
Anahtarların kaybolması kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse arabayı çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için bizi arayınız . Kaybolan anahtarı yada anahtarları aracın hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık arabayı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. İkinci el araç alan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir. Aracın eski sahibinde yedek anahtar olabilir. Adam kötü niyetliyse gelip arabayı çalabilir endişesi taşıyan müşterilerimiz için de aynı uygulamayı yapıyor ve verilemeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz. İlerleyen zamanda kaybolan anahtar bulunduğunda tekrar araca kodlayıp aktif hale getirebiliyoruz.
Oto Anahtar Fiyat Bilgisi
Arkadaş oto anahtar olarak piyasadaki en kaliteli ürünleri en uygun fiyata yapan firmayız. Piyasada bulunamayan birçok anahtarı yurtdışından temin ediyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Yurtiçi piyasasına bağlı olmadığımız için fark yapıyoruz. Eskimiş yıpranmış anahtarların kablarını yeniliyor sıvı temaslı anahtarları garantili tamir ediyoruz.
Kontak Tamiri
Kontak arızası, her an karşılaşabileceğiniz can sıkıcı bir durumdur. Aracınıza bindiniz, birde baktınız kontak dönmüyor. Bu gibi durumlarda araç çalışmıyor olacak ve siz mağduriyetinizi gidermek ve kontağı tamir ettirmek için servislerle günlerce uğraşmak zorunda kalabileceksiniz.Üstelik yüksek tamir masraflarıyla karşılaşacaksınız. Hiç gerek yok motorsikletli acil servisimizle aracınızın yanında renault kontak dönmüyor, renault kontak sıkıştı, renault anahtar girmiyor, renault anahtar çıkmıyor, renault anahtar sıkıştı, aracı stop ettiremiyorum gibi kontak sorunlarına çözümler üretiyor ve kontak tamirini garantili yapıyoruz.

 

HAKKIMIZDA” hakkında 26 yorum

  1. Merhaba
    2008 jeep patriot ana anahtar kayıp olduğunda yapabiliyormusunuz. benim 1 adete ihtiyacım var ve eski ana anahtar yok. elimde kumandasız yani kapıları açmayan immobilizerli çalıştırabilen yedek anahtarım var.

    Ankaradayım. nasıl yardımcı olabilirsiniz?

    Teşekkürler.

    • İyi akşamlar, bazan arızalı sanılan bmw anahtar kumandalarının sağlam olduğunu görüyoruz. Sıkıntı proğramlamayla ilgili olabilir. Bunu anlayabilmemiz için anahtarınızı işyerimize getirmeniz gerekir.Cihazlarımızla yapacağımız testler sonrası bunu netleştirebiliriz. Kumandaınız arızalıysa tamir ederiz. Proğramsal bir sıkıntı varsa proğramlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir