Hakkımızda

Arkadaş Anahtar Hakkında

İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir oto anahtarcı ve oto çilingir hizmeti veriyoruz 0544 505 6969. İmmobilizer sistem araçların anahtarlarını yapabilmek adına esaslı yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Ahmet Altuncu Arkadaş Anahtar Oto Çilingir kontak tamiri yedek ve kayıp anahtar yapımı

Ahmet Altuncu

Son model araçlara oto anahtar yapabilmek için gerekli olan teknik donanımlara ve birikime sahibiz. Tüm anahtarları kaybolan araçlara çekiciye bindir indir yapmadan bulunduğu yerde anahtar yapabiliyoruz. tamirini araç başında yaparak zamandan kazandırıyoruz.

anahtarci çilingir ev oto kasa yedek kayıp kontak key tamiri

 

 

 

Arkadaş Oto Anahtar Hakkında

Arkadaş Oto Anahtar Tüm İstanbulda Hizmet Vermektedir


Kayıp Anahtarın Oluşturduğu Risk

Anahtarların kaybolması kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse arabayı çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için bizi arayınız . Kaybolan anahtarı yada anahtarları aracın hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık arabayı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. İkinci el araç alan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir. Aracın eski sahibinde yedek anahtar olabilir. Adam kötü niyetliyse gelip arabayı çalabilir endişesi taşıyan müşterilerimiz için de aynı uygulamayı yapıyor ve verilemeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz. İlerleyen zamanda kaybolan anahtar bulunduğunda tekrar araca kodlayıp aktif hale getirebiliyoruz.

Oto Anahtar Fiyat Bilgisi

Arkadaş oto anahtar olarak piyasadaki en kaliteli ürünleri en uygun fiyata yapan firmayız. Piyasada bulunamayan birçok anahtarı yurtdışından temin ediyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Yurtiçi piyasasına bağlı olmadığımız için fark yapıyoruz. Eskimiş yıpranmış anahtarların kablarını yeniliyor sıvı temaslı anahtarları garantili tamir ediyoruz.

Tamiri

arızası, her an karşılaşabileceğiniz can sıkıcı bir durumdur. Aracınıza bindiniz, birde baktınız kontak dönmüyor. Bu gibi durumlarda araç çalışmıyor olacak ve siz mağduriyetinizi gidermek ve kontağı tamir ettirmek için servislerle günlerce uğraşmak zorunda kalabileceksiniz.Üstelik yüksek tamir masraflarıyla karşılaşacaksınız. Hiç gerek yok motorsikletli acil servisimizle aracınızın yanında kontak dönmüyor, kontak sıkıştı, anahtar girmiyor, anahtar çıkmıyor, , aracı stop ettiremiyorum gibi varsa çözümler üretiyor ve garantili kontak tamiri yapıyoruz.

Oto anahtarı – Kontak tamiri- Tüm anahtarlar kayıpken araç başında anahtar yapımı

Neler Yapıyoruz:

 • Oto yedek anahtar yapımı her marka ve modele.
 • Tüm anahtarlar kayıpken çekiciye bindirmeden araç başında oto anahtarı yapmak
 • Kaybolan anahtarı aracın beyninden silerek riski ortadan kaldırmak
 • Bulunan anahtarı tekrardan aracın beynine kodlamak
 • Kırılan anahtarı çıkarmak ve yeni anahtar kesmek
 • Yıpranmış eskimiş anahtarları yenilemek
 • Tuşları basmayan anahtarların tuşlarını ve kabını yenilemek
 • Her tür kumanda problemine çözümler üretmek
 • Kumandası ayrı, anahtarı ayrı olan anahtarları birleştirmek
 • Kontak arıza tamiri araç başında çekiciye bindir indir yapmadan garantili yapmak
 • Anahtarı içinde yada bagajda kalan araçları maymuncukla çiziksiz açmak
 • Garaj Bariyer Kepen kumandası yedekleme çoğaltma ve alıcı sistemi değiştirmek.
 • Göstergeç sistemleri ve çoğaltma
 • Youtube kanalımızdaki videolar sayesinde müşteri bilgilendirme

 

Hakkımızda” hakkında 28 yorum

 1. Bmw 3,18i e46 1998 model kontak anahtarı tek,yedek bir tane daha yaptırmayı düşünüyorum,fiyat nedir,aracın gelmesi şartmı,malumunuz çanakkaleden istanbula araçla gelip gitmek en az 1500-2000 tl arası masraf demek makul ve objektif olmak lâzım

 2. Merhaba vespa sprint 125 2015 model yedek anahtarı kayıp yaptırmak istiyorum. Fiyat ve bilgi rica edebilir miyim?

 3. Merhaba
  2008 jeep patriot ana anahtar kayıp olduğunda yapabiliyormusunuz. benim 1 adete ihtiyacım var ve eski ana anahtar yok. elimde kumandasız yani kapıları açmayan immobilizerli çalıştırabilen yedek anahtarım var.

  Ankaradayım. nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  Teşekkürler.

  • İyi akşamlar, bazan arızalı sanılan bmw anahtar kumandalarının sağlam olduğunu görüyoruz. Sıkıntı proğramlamayla ilgili olabilir. Bunu anlayabilmemiz için anahtarınızı işyerimize getirmeniz gerekir.Cihazlarımızla yapacağımız testler sonrası bunu netleştirebiliriz. Kumandaınız arızalıysa tamir ederiz. Proğramsal bir sıkıntı varsa proğramlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir