Volkswagen Jetta Anahtarı

Volkswagen Kumandalı Jetta Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,kumandalı anahtar

Volkswagen Jetta Anahtarı

Volkswagen Jetta Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,auto key,kumandalı anahtar,İmmobilizerli anahtar,sustalı anahtar.bora key

Jetta Anahtarı

Volkswagen Jetta Anahtar kayıpsa bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsa da kumandalı yada kumandasız Jetta anahtarı yapabiliyoruz. Mobil servisimizle araç başında oto anahtarı yapabilir ve kısa sürede teslim edebiliriz. Arkadaş Anahtar tüm bunları yapabilecek teknik donanıma ve birikime sahiptir. Son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtarlarınız yıpranmış eskimiş veya kırılmışsa tamiratı yapılır ve anahtarlarınız yenilenir. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz Volkswagen Jetta anahtarı ve diğer tüm  anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Oto anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizer’ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.
Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.
Arkadaş Oto Anahtar İşi Biliyor..Volkswagen Kumandalı Jetta Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,kumandalı anahtar
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

Volkswagen Jetta Anahtarı” üzerine 26 düşünce

 1. merhaba, 2006 caddy için sustalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum. arac giderken kapılar otomatik kilitleniyor ancak birisinin bagajı açmasını istediğimde anahtarı çıkarmam gerekiyor, düğmeden bagaj kilidini açmıyor. anahtardan bagaj kilidini açabileceğim şekilde 3 düğmeli model ayarlanabilir mi? fiyat ne olur?
  teşekkürler

  • Merhaba, 3 butonlu kumandalı anahtar yapabiliriz. Orta tuş bagaj açma olur.Fakat kuontak açıkken kumandanın tuşları aktif olmaz bilginize..

  • İyi akşamlar 2015 model jetta anahtarı yapabiliyoruz. İstanbulda ikamet ediyorsanız araca cihaz bağlayıp kodlama yapmamız için aracınızla işyerimize gelmeniz gerekiyor.

 2. Merhaba hayırlı işler.2007 wv caddy araç anahtarımın orjinali var aynısının yedeğini yaptırmak istiyorum. Sustalı model bagajı kumandadan açabilecek şekilde. Fiyat öğrenebilir miyim?

  • Merhaba, caddy kumandalı ve sustalı anahtar yapabiliyoruz. Orjinal anahtarınızın aynısı.Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

  • Merhaba, Jetta anahtarı yapıyoruz. Tüm anahtarlar kaybaolsada yapabiliyoruz. Öncelikle yedek anahtar için aracınızla işyerimize gelmeniz gerekiyor. Fiyat bilgisini e-postanıza atıyorum.

  • İyi günler, cihazlarımıza yeni güncelleme geldi.İşyerimize uğrarsanız bu sorunun cevabını birlikte görmüş oluruz.

 3. Mereba aracım key not in ranger arızası veriyo.yetkili servis bana yardımcı olamadı ne yapmam gerekir.araç çalışıo hemen istop edio

  • İyi günler, aracınızın arızasının anahtar olmadığı anlaşılıyor. Yazılımsal sıkıntılardan kaynaklanan bir durum gibi. Beyin, gösterge yada başka bir elektronik devrenin bozulmuş olma ihtimali var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.