Volkswagen Golf Anahtarı

Volkswagen Bora Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,auto key,kumandalı anahtar,İmmobilizerli anahtar,sustalı anahtar.vw key

Golf Anahtarı

Volkswagen Golf Anahtarı kaybettiyseniz bizi arayınız  0544 5056969 Tüm anahtarlarınız kaybolsa da, ister kumandasız ister kumandalı Golf anahtar yapıyoruz. Mobil servisimizle araç başında oto anahtarı yapabilir ve kısa sürede teslim edebiliriz. Arkadaş Anahtar tüm bunları yapabilecek teknik donanıma ve birikime sahiptir. Son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtarlarınız yıpranmış eskimiş veya kırılmışsa tamiratı yapılır ve anahtarlarınız yenilenir. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz Volkswagen Golf anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Oto anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Araba anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizer’ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.
Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Arkadaş Anahtar işi biliyor..Volkswagen Golf Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,auto key,kumandalı anahtar,İmmobilizerli anahtar,sustalı anahtar.golf key

Volkswagen Golf Anahtarı” hakkında 12 yorum

 1. Merhaba,
  Gümrükten ihalesinden golf4 araç satın aldım fakat anahtarları kaybetmişler.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

  • İy akşamlar, an itibarıyla golf7 anahtarı yapamıyoruz fakat yakın zamanda cihazlarımızın güncellenmesiyle beraber golf7 anahtarı yapmaya başlayacağız.

  • İyi günler, an itibarıyla golf7 anahtarı yapılamıyor. Yakın zamanda cihazlarımıza gelecek güncellemelerle birlikte golf7 anahtarı yapabileceğiz.

  • İyi günler ,golf7 anahtarını an itibarıyla yapamıyoruz. İlerleyen günlerde cihazlarımıza yapacağımız yeni güncellemelerle birlikte golf7 anahtarlarını yapabilecek konuma geleceğiz.

 2. Selamun Aleyküm ,
  99 model Golf aracımın kumandası yok, önceki sahibi herhalde anahtarı kaybetmiş .
  Anahtarı kapı kilidine sokarak kapıları açıyorum, kilitlerken sadece şoför kapısı kilitleniyor, diğer kapıları içeriden mandaldan kilitlemek gerekiyor . Sağ kapıdan açma kapama olmuyor .
  Bu araca kumandalı kilit yaptırmak istiyorum, orjinali gibi tüm kapıları kumandadan açık kapayacak . Maliyeti ne olur? Teşekkürler .

  • Aleykümselam, kumandalı golf4 anahtar ihtiyacınızı karşılayabiliriz.Bunun için işyerimize aracınızla gelmeniz yeterlidir. (İsterseniz adresinize gelip aracınızın yanında kumandalı anahtar yapabiliriz fakat bu işlem maliyeti artırır)Tüm anahtarlarınız kaybolsa bile golf4 kumandalı yada kumandasız anahtar yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.