Corolla Kontak Arızası Tamiri

Corolla Kontak Tamiri araç yanında yapıyoruz

Corolla Kontak Tamiri

Daha önce defalarca tamirini yaptığımız corolla kontak arızası için bizi arayabilirsiniz 0544 505 69 69   İstanbulun bir ucundan diğer ucuna müşterilerimiz bizlere ulaşıyor ve aracını çekiciye bindir indir yapmadan saatlerce beklemeden olduğu yerde sorunlarına Arkadaş Oto Anahtar sayesinde ekonomik çözümler buluyor. Sizinde corolla aracınızda kontak sıkıştı , kontak dönmüyor, kontak açmıyor, gibi sorunlar varsa çözümü bizde. Corolla kontak arızası tamirini garantili yapıyoruz. Servislerin komple set değiştirerek yüksek rakamlar çıkardığı kontak arızalarına olduğu yerde makul fiyatlarla çözümler üretiyoruz, hemde garantili.
İnternet sitemizden bize ulaşan müşterimiz kontağının belli bir seviyeye kadar döndüğünü ve öylece kaldığını söyledi. İstanbulun karşı yakasında Sultanbeylide olduğunu söyledi. Bizim için problem olmadığını motorsikletimizle kısa sürede oraya varıp kontağı tamir edebileceğimizi bildirdik. Müşterimizim watsapp üzerinden konum atmasıyla birlikte yola çıktık. Motorsiklet sayesinde trafiğe takılmadan söz verdiğimiz saatte orda olduk.
Sayısını hatırlayamadığımız kadar çok corolla kontağı tamir ettiğimiz için sökmemiz ve tamir edip toplamamız yarım saat civarı sürdü. Bu kadar kısa sürede bu işi bitirmiş olmamız işin basit olduğu anlamına gelmez tabiiki. İşi ne kadar benimsediğimiz ve özümsediğimiz anlamına gelir. İşi ne kadar bildiğimiz anlamına gelir. İşi ne kadar hakkını vererek yaptığımız analamına gelir. Kısaca ne kadar usta olduğumuzun göstergesidir.

Bir önceki corolla kontak tamiri için beylikdüzüne gitmiştik. Kısa bir süre sonra bu defa İstanbulun diğer ucu Sultanbeylinde corolla kontak tamirine geldik. İstanbuun her noktasına hizmet verdiğimizin en bariz göstergesiydi bu durum. Müşterilerimiz bazan mesafe uzak diye tereddüt yaşasalarda iş bittikten sonra bizi tercih ettikleri için mutlu oluyorlar. Çünkü biz mesafe tanımıyoruz. Trafik problemi yaşamıyoruz ve söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim ediyoruz.İşte bu, müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en önemli etkenlerden biri oluyor.

Corolla Kontak Arızası Tamiri” hakkında 5 yorum

  1. Ustam corollanın kontak tamir maliyeti nedir ….
    Kadıköy göztepe ye gelirseniz maliyet değişiyor mu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.