Mercedes A180 Anahtarı

Mercedes A180 Anahtarı

A180 Anahtarı

Mercedes A180  anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz 0544 505 69 69 Tüm anahtarlarınız kaybolsada a180 anahtarı yapabiliyoruz.Bütün anahtarları kaybolan mercedes a180 aracın yanına mobil servisimizle gidiyoruz ve araç yanıbaşında anahtar yapıyoruz. Anahtarını çantasına koyan sonrada çantasını hırsıza kaptıran müşterimiz , yedek anahtarı olmadığı için kapalı otoparkta bıraktığı aracını hareket ettiremez ve üstelik anahtar hırsızın elinde !! Müşterimiz çare olarak servisi arar. Servis aracın çekiciyle servise çekilmesi gerektiğini söyler. Kapalı otoparka çekici giremediği için araç otoparkta mahsur kalır. Çareler arayan müşterimiz internette araştırma yaparken bizim telefonumuza ulaşır ve bizi arar. Durumunu anlatan müşterimize, aracın yanında anahtar yapabileceğimizi söyleyinde inanamadı.Bir süre onu ikna etmeye çalıştık. Sonunda ikna oldu ve kabul etti. Fiat olarakta servisin yarı fiyatını vermemiz ikna olmasında etken oldu tabiiki. Motorsikletli servis aracımızla müşteriden aldığımız konuma kısa sürede vardık.Aracın yanına vardığımızda müşterimizin hala endişeli ve tereddüt içinde olduğunu gördük. Kapıları maymuncukla çok kısa bir sürede açınca tereddütün yerini güven almaya başladı. Yarım saatlik bir çalışmanın sonunda anahtarı kodladık ve marşa bastık. Araç çalışınca müşterimizin yüzü gülmeye başladı. Professional bir çalışma sonucu müşterimize 2 adet c180 anahtarı teslim ettik.
Avrupa yakasından Anadolu yakasına yaptığımız şimdi tersine dönmüştü ve biz mutlu bir şekilde köprüden karşıya geçiyorduk.
İstanbulun her noktasına ve yakın vilayetlere zoru başarmak için gidiyoruz. Aracınızın tüm anahtarları kayıpken de bizi çağırabilirsiniz. Marka model farketmez…
A180 anahtar pili değişime ihtiyaç olduğunda işyerimize geldiğiniz taktirde en kaliteli pillerden kullandığımızı bilmenizi isteriz.

Mercedes A180 Anahtarı, A180 anahtarı,mercedes anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,anahtarım kayboldu, tüm anahtarlar kayıp,arabamın anahtarı kayboldu,arabanın anahtarı içeride kaldı,anahtar bagajda kaldı, yedek anahtar yapımı,

Mercedes A180 Anahtarı” hakkında 33 yorum

  1. Merhaba mercedes b 180 aracimin tek anahtari denize düştü su an yadegi yok, yedek yaptirmak istiyorum 2012 model , izmirden yaziyorum , araci getimem gerekir mi?

  2. Merhaba 2014 model a180 yedek anahtar kapıları açıyor ancak arabayı çalıştırmıyor yapabilir miyiz maliyet nedir?

  3. mrb 2016 model a180 aracım var yedek anahtarı kayıp aracda anahtarsız calıstırma var yedek yapabılırmısınız ve fıyat nedır bıde sadece anahtarsız calıstırma olmadan yedek cıkartma fıyatı ogrenıyım

    • Merhaba an itibarıyla 2016 model mercedes araçlara anahtar yapılamıyor. Cihalarımıza güncelleme bekliyoruz. Güncelleme sonrası yapabileceğiz.

  4. mrb lar cıtroen c3 2003 model anahtarı kaybettım fiyat nekar olur oğrenebılırmıyım tsk ler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.