İ20 Kontak Tamiri

İ20 Kontak Tamiri Yapıyoruz

İ20 Kontak Tamiri

İ20 Kontak tamiri yapıyoruz 0544 505 6969. Kantak arızalarında bizimle irtibat kurabilirsiniz. Aracınızın yanıbaşında kontağını tamir ediyoruz. İnternet sitemizden telefonumuza ulaşan müşterilerimiz adreslerini veriyor o kadar. Servis aracımızla aracın yanına gidiyor ve olduğu yerde tamirini yapıyoruz.Çekiciye bindirmeden daha az masraflarla sıkıntılarınıza çözümler üretiyoruz. Arkadaş anahtar mobil servisiyle aracınıza olduğu yerde müdahale ediyor.Ayrıca  İstanbulun trafiğine takılmadan daha kısa sürede hizmet verebilmek maksadıyla motorsikletli servis aracımızla da hizmet veriyoruz. Otuz yıla yakın tecrübemizle ve yaptığımız yatırımlarla hizmete devam ediyoruz.
İmmobilizer sistemlerin yaygınlaşmasıyla beraber ustalığın yanına bilgi birikimi ve donanımıda eklemek zorundaydık ve bizde öyle yaptık. Aldığımız son sitem cihaz ve makinalarla, aracınızdan hiçbirşey sökmeden, sadece cihaz bağlamak suretiyle anahtarınızı yapabilecek durumlara geldik. Buna rağmen yatırımlarımız devam ediyor ve kendimizi geliştirmek, daha iyi olabilmek için gayret ediyoruz. Oto anahtarı üzerine her türlü hizmet için bizimle iletişim kurabilir ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. İstanbul dışında yakın vilayetlere’de servisimiz vardır.
Oto anahtarı hakkında biraz bilgi vermek gerekirse: Anahtarların plastiğinde gömülü vaziyette bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır, aksi halde yani çip yoksa yada çip o araca ait değilse yada çip arızalıysa aracı çalıştırmak mümkün olmaz.Bu gibi durumlarda araca çip kodlamak gerekir. Bunun için cihazlar kullanmak gerekiyor.Bazı araçlara kablo ile bağlanan diagnostik cihazlarla bu işi yapmak mümkündür. Bazı araçlar için ise bilgisayar desteği gerekir. Arabadan alınan elektronik parçalar yada beyinler ,bilgisayarda okutularak çipi hazırlamak mümkün olmaktadır. Yanlış yapılacak müdahaleler sonunda aracın zarar görme ihtimali olabilmektedir. Bu sebeple işinin ehli ustaların bu işlerle uğraşması doğru karar olacaktır. Arkadaş Oto anahtar immobilizer anahtarların piyasaya çıkmasından itibaren bu işe emek vermiş ve yatırım yapmıştır. Bu sebeple oto anahtar işinde parmakla gösterilen bir firma durumundadır. ”Bu işi kim yapar” sorusunun cevabı Arkadaş Anahtar.

İ20 Kontak Tamiri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.