Citroen Oto Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracın yanında citroen anahtarı yapabiliyoruz.Yedek citroen anahtarı

Citroen Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracın yanında citroen anahtarı yapabiliyoruz.Yedek citroen anahtarı

Citroen Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracın yanında citroen anahtarı yapabiliyoruz.Yedek citroen anahtarı

Citroen Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız  0544 505 6969.  Tüm anahtarlarınız kaybolsa dahi Citroen anahtar yapabiliyoruz. Servislerde 15 hatta 20 gün beklemek zorunda değilsiniz  Mobil servisimizle araç başında Citroen anahtarlarını yapıyoruz. Tüm citroen anahtar çeşitlerini yapabilmekteyiz. Arızalı citroen anahtarları tamir edilmekte ve dış kabları değiştirilmek suretiyle ilk günkü haline geri döndürülmektedir. Yedek anahtar ihtiyaçlarınızda yada kaybettiğiniz tüm citroen anahtar problemlerinde bizi arayabilirsiniz.. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz citroen anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler. Kontak anahtarı arabayı çalıştırmıyorsa arızanın araçtan kaynaklandığını düşünerek tamirci çağrılır.Bu düşünce zamanla değişmekte ve son yıllarda bu gibi durumlarda önce oto anahtarcısı çağrılmakta ve ilk önce anahtardan şüphelenilmektedir.
Oto anahtarında immobilizer, yani elektronik sisteme geçilmesinden sonra, kontak anahtarıyla aracını çalıştıramayan mağdur sayısı bayağı artmıştır. Çünkü anahtarların balkondan pencereden atılmak suretiyle yere düşerek hasar görmeleri sebebiyle çipleri  arızalanmakta ve bu sebeple aracı çalıştırmamaktadır. Birçok aracın göstergesinde bu durumu belirten uyarı lambaları olmasına karşın ,uyarı lambası olmayan araçlarda mevcuttur.
Citroen ve Peugeot araçların birçoğunda immobilizer arızası durumuda ekranda  ”electronic anty theft faulty uyarısı çıkmaktadır.Anlamı ; ”hırsızlığa karşı elektronik koruma” dır. Anahtarın kumandalı yada kumandasız olması birşeyi değiştirmez çünkü kumandasız anahtarın plastiğine gömülmüş vaziyette immobilizer çipi bulunur. Darbeye maruz kaldıklarında bu çipler zarar görmektedir. Varsa yedek anahtarınızla aracınızı çalıştırabilirsiniz ,yoksa bizi arayınız 0544 5056969.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Tüm bu uyarılardan sonra anahtarımızın ne kadar fonksiyonel ne kadar kıymetli olduğunun farkına varmışızdır.
Arkadaş Oto Anahtar tüm oto anahtar sorunlarınıza çözüm üretecek donanıma ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm anahtarlarınız kaybolduysa bizi arayınız 0544 5056969 , mobil servisimizle aracınızın yanında anahtarınızı yaparak teslim edelim.

Citroen Oto Anahtarı” hakkında 146 yorum

 1. merhaba citroen c4 marka aracım satacağım yedek uzaktan kumandalı anahtarı c4 ü olan arkadaşım istiyor onun araca kodlanabilir mi?

 2. Hayırlı günler. Citroën c3 2004 model 1.4 dizel aracımın kontak takılıyor. En az 15 20 kere denemeden sonra bi ihtimal açılıyor. Kontak takımınınmı değişmesi lazım yoksa alternatif bişeyler yapabilirmiyiz. Teşekkürler.

 3. Merhaba 2006 model c3 aracımın orjinal kumandasının elektronik sistemi sağlıklı çalışmıyor. kapıyı bazen açıyor bazen açmıyor. Sorun elektronik devreden olduğunu düşünüyorum. Yeni anahtar yaptırmak istesem fiyatlarınız nedir. Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.

 4. 2012 model citroen berlingo aracım var. Yedek anahtarı yok. Mevcut anahtarı çalışıyor ancak pek hoş değil. Hem mevcut anahtarın muhafaza değişimi hemde yeni uzaktan kumandalı anahtar fiyatı öğrenebilir miyim?
  Anahtar yapımı için yerinize gelebilirim.
  İşim gereği İstanbul’a sık geliyorum.

 5. Merhabalar. 2007 citroen c4. . yedek anahtar yok. Orjinal kumandalı anahtar var ancak anahtar test yapıldığında sağlam deniyor ama aracı calistirmiyor. Hırsız kilitlemesi yazısı uyarı olarak veriyor. Ekranda service uyarisi çıkıyor. Silinmeyince arac calismiyor. Arada bir çalıştırıyor
  Ama genelde çalışmıyor. Yetkili servise gittim diyorlarki anahtar sağlam araca takildiginda imibilazore kodu iletiyor ancak imibilazor arac beynine kodu iletemiyor bu yüzden arac kendini kilitlemeye alıyor. Sorunum bu . sizin yeriniz nerede . nekadara mal olur. Ben k.maraş dayim. Teşk. 0505 5792275.

  • Merhaba c4 anahtar çipini tamir edebilir yada yeni bir tane yapabiliriz. Anahtarınızı görmeden net fiyat veremeyiz.

 6. merhaba 2011 model citroen berlingom var orjinal sustalı kumandalı kontak anahtarımı kaybettim ne şekilde yardımcı olabilirsiniz bana fiyat ve teslim sürecini bildirirmisiniz. Aracı şuan yedek anahtarı ile kullanıyorum teşekkür ederim saygılarımla

 7. Selamlar 2013 cıtroen c4 sahibiyim… otoparkçımız anahtarı 1. kata atarken düştü ve anahtar aracı çalıştırmıyor… immobilizer hatası veriyor… tamir olabilirmi ve ortalama kaç paraya olur bilgi bilgi verebilirseniz sevinirim.. kolay gelsin…

  • As. C4 anahtarını tamir ederiz. İmmobilizeri bozulmuş. 80 ila 100 lira civarı tamir masrafı olur.

 8. Merhaba, 2009 model citroen c4 sxı aldım anahtarı haşat, işlev görüyor ama fazla ömrü yok gibi, yedek anahtarım da yok. Ne yapmam gerek? Yedek anahtar için fiyat alabilir miyim ama BOLU’ dayım il dışına çıkamam. Sustalı kumandalı teklifi alabilir miyim sizden?

  • Merhaba, araç olmadan birşey yapamayız. Yolunuz İstanbula düştüğünde yardımcı oluruz İnşallah.

 9. kolay gelsin citroen c3 2004 model aracımın anahtarının içinde bulunan kumanda devresi kayboldu bu devrenin aynını kapıları açıp kapatacak şekilde yapmak mümkün mü. maliyeti ne olur ((((yapılan devre araca başka bir aparat bağlamadan orjina kilit sistemini devreye sokacak şekilde olacak ))))

  • Teşekkürler, c3 aracınıza sustalı kumandalı anahtar yapabiliriz. Aynen orjinal kilit sistemi üzerinden çalışacak. Modellerimizi görmek için işyerimize uğramanız gerekiyor o kadar.

 10. Merhabalar 2004 c3 aracimda orjinal kumandssiyla kapilari acamiyorum fakat kontagi acip calistiriyor .kumanda pili yeni ariza ne olabilir maliyeti nekadardir.suan kumandadiz manuel anahtari kullaniyorum
  Kolay gelsin .

 11. Selamun aleykum aracim stop edilip arac uyku moduna gectikten sonra arac anahtari çalışmıyor nedendir tekrardan manuel olarak kapilari acip anhtarla araci calistirinca aktif oluyor

  • Aleykümselam, daha öncede bu tip arızayla karşılaşmıştık. Aracın BSi ünitesinin yazılımındaki bozukluktan kaynaklanıyor. Servis cihazıyla proğram yenilenince düzeliyor.

 12. 2013 citroen berlingom var yedek anahtar cikarmak istiyorum ve hakkariden size yaziyorum sadece orjinal anahtarim var yedek anahtar cikarmam icin orjinal anahtari yollamam grekir mi bna ulasirsaniz cokk memnun olurum 0507 302 39 71

 13. Selamun Aleyküm.citroen berlingo 2007 model araç anahtarım (kumandalı) kasa kısmından deforme oldu.Aktif olarak çalışıyor.yedek anahtarım da mevcut.Bu anahtarı sustalı tipi anahtarlığa çevirebilirmiyiz..öncelikle fiyatı, güvenlik koşulları ve hizmet süreci hakkında kısa bilgi verebilirmisiniz.iyi çalışmalar.

 14. Merhaba 2004 c3 aracımın anahtar kumandası iptal edilip başka bir kumanda takılmış ben bunu orjinal haline dönüştürsem nekadara yapılır orjinal anatarı var ama kumandası çalışmıyor.

 15. S.a 2000 model xsaramin kumanda alarm butonları açma kapama düğmeleri bozuldu aracimin merkezi kilidini kullanamıyorum yardiminizi bekliyorum.

 16. SELAMUN ALEYKUM BEN KONTAK ANAHTARIMI DEGISTIRMEK ISTIYORUM GOBEK DAHIL FIYAT ALABILIRMIYIM CITROEN C3 2011

 17. 2009 model citroen c3 aracimin uzaktan kumandası ile kapıları açıp kapatamiyorum arizasi ne olabilir anahtarlıgi yeniden yaptırmak istesek maliyet ne olur başka hangi çözümler uretebiliriz

 18. merhabalar..bende ds5 var..araçta “kontak anahtarı yok” uyarısı veriyor..anahtarı da görmüyor son zamanda..

 19. fiyatlarınız soru sorulan yere yazabilirseniz ayrıca sizi rahatsız etmek istemeyiz.iyi günler

  berlingo için fiyat bilgisi alabilirmiyim

 20. citroen c4 yeni kasa 2012 model aracımın yedek anahtarı kayıp bir adet yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyat alabilir miyim ?

 21. merhabalar. citroen xsara picasso aracım var. immobilizer hatası var. aracım çalışmıyor. 4 tane usta geldi yapamadılar. bilgisayardan hatayı silmeyi deniyorlar.sildikten sonra hata geri geliyor.sistemde yine görünüyor. kumandasız anahtarım var. anahtar yaptırmayı deneyim diyorum. fiyatlarınız nedir acaba?

 22. Ctroen c3 aracimin anahtarini kaybettim aracimin kapilari acik ben nevsehirde yasiyorum bana nasil yardimci olursunuz fiyat neolur

 23. Citroen C3 aracimin anahtarini kaybettim aracimin kapilari acik bana nasil yardimci olabilirsiniz nevsehirde yasamaktayim fiyat neolur

  • İyi günler, citroen c3 anahtarı yapıyoruz fakat aracın İstanbulda olması gerekiyor. Nevşehirde oto anahtarı yapan arkadaşlarla kontak kurmanız gerekiyor.

 24. 2003 C3 var elimde
  elimdeki anahtarı sustalıya çevirmek istiyorum. Bir adet daha sustalı yaptırmak istiyorum. ne kadara mal olur

 25. Czltr,en c4 sustalı anahtar mevcut yedek anahtar yapılacak ve lmb. Kodu değişecek. Flyat alabilir miyim .

 26. İzmir’den yazyorum.2006 c4 aracı yeni aldım, yedek anahtar var.orinal anahtarı yok her iki anahtarııda sustalı yaabilirmisiniz.Yapabilirseniz ne kadara yaabilirsiniz…

 27. Selamunaleykum. Benim sorunum yedek anahtarim var fakat pili bitmis degistirelim derken kabini kirdik. Aracim c4 grant picasso 7 kisilik modeli 2008 anahtar kabi ne kadara degisiyor fiyat verebilirmisiniz

 28. 2007 model c4 aracının kumandalı anahtar aldığındada yoktu yedek anahtarla kullanıyorum tak çıkar kapı anahtar yuvası aşınacak ve hatta anahtarın girinti çıkıntı larından yemişti yeniden çektirdim çipinide yeni anahtara yerleştirdi artık bundan yıldım ve sıkıldım kumandalı istiyorum nasıl edinebilirim fiyati nekadar mersindemi yazıyorum teşekkürler.

 29. Merhaba 2. El almis oldugum 2010 model citroen c4 1.4 sx aracimin sustali anahtari kumanda etmiyor ara ara tutukluk yapip calismiyordu pil ve kap degilsti sorun cozulmedi dikkatli bakinca sol alt taraftaki entekrenin kirik oldugunu ve bacaginin kopmus oldugunu gordum bunun tamiri var mi yoksa komple mi degistirmek gerekir fiyati ne kadar olur araci getirmeden de olur mu cevap verirseniz cok mutlu olurum

  • İyi akşamlar, muhtemelen c4 anahtarınız sıvı temasına maruz kalmış.Riskli bir durum var. Tamir edilebilir fakat daha kötüde olabilir. Yani hasta masada kalabilir.

 30. 2013 model ćıtroen berlingo sustalı kumandalı orjinal anahtarını kaybettim. Yenisi için fiyat öğrenebilirmiyim.

 31. Merhaba,
  Citroen C4 2006 model. Kumandası çalışmıyor. Kabı yeni. Sadece kumanda tarafı için (elektronik kart üstünde bir sorun var büyük ihtimalle) bir fiyat verebilir misiniz?

  • İyi günler, c4 anahtarınızı tamir edebiliriz. Fiyat verebilmemiz için önce anahtarınız görmemiz lazım.

 32. Citroen C4 yeni kasa kumandalı ve kumandasız anahtarlarımızın her ikiside duruyor. Her ikisinden de birer tane yedek yaptırmak istiyoruz. Kumandalı ve kumandasız her ikisininde fiyatını öğrenmem mümkünmü?

  • İyi günler, c4 anahtarı kumandalı yada kumandasız yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini elektronik posta adresinize gönderiyorum.

  • İyi akşamlar, c4 yedek anahtarı yapabilmemiz için aracınızla işyerimize gelmeniz gerekiyor. Tüm anahtarlarınız kayıpsa biz aracın yanına gelip olduğu yerde anahtar yapabiliriz.Fiyat verebilmemiz için nerede ne yapacağımızı bilmemiz gerekir.Saygılar..

 33. 2005 c4 orcinal anahtarım tepe üstü düştü, Ankarada karl anahtar diye bi sahtekar var onlara götürdüm immobilizer bobini bilmem ne dedi 70 kaadı aldı hala arabayı çalıştırmıyor…. yedek anahtarla kullanıyorum tırsa tırsa, gardaş naapçaz, kaç tl olur ayrıca? iyi çalışmalar.

  • İyi günler, Kral anahtara tekrar götürün düzeltsinler. Taktığı bobin uygun olmayabilir, başka bir bobinle sorunu çözeceklerini düşünüyorum. Ben bu işi 80 liraya yapıyorum. Ayrıca meslektaşımın sahtekar olduğunu düşünmüyorum. Anahtarınızı götürüp sıkıntınızı anlatırsanız yardımcı olacaklardır. Saygılar…

 34. İYİ GÜNLER BENİM 2006 C4 DÜN ANAHTARININ YAYI BOZULDU SADECE KABINI VEYA TAMAMININ DEĞİŞİM FİYATLARINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM

 35. Merhabalar
  Bende 2012 citroen c4 var ona yedek anahtar yaptırmak istiyorum bana fiyat verebilir misiniz ama hem tuşlu hem de yedek olan anahtar gibi tuşsuz olanın fiyatlarını rica etsem
  Şimdiden teşekkürler hayırlı işler

 36. Merhabalar citroen xsara 98 model kontak arizali.fiyatini ve nasil temin edebilecegim hakkinda bilgi verirmisiniz.tesekurler

 37. 2012 model citroen berlingo aracımın sustalı anahtar kabı eskimiş fiyatı ne kadar öğrenebilir…

 38. 2006 c4 sustalı anahtarı açılmış ve içindeki devre veye çip her neyse düşmüş.

  yapılması ne kadara mal olur acaba. Not: yedek anahtar mevcut

  • İyi günler, c4 anahtarınızı tamir edebilir yada yeni bir anahtar yapabiliriz.C4 anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 39. 207-c4 cıtroen marka aracımın anaktarını kontaga gırmıyor kontaktamı sorun var anahtar 2senedırcalıstırıyordu sımdı yuvasına sokamıyorum bana nekadara mal olacagını haber verırsenız sevınırım

  • İyi günler, bu tip kontak problemlerine fiyat verebilmemiz için kontağı ve anahtarı görmemiz lazım. İstanbulda mısınız? biz mi aracın yanına gelip sorunu halledeceğiz yoksa kontağı söküp anahtarıyla birlikte bize mi göndereceksiniz?

 40. 2006 C4 kontak anahtar fiyatını öğrenmek istiyorum kumandalı fiyatı nedir yardımcı ola bilirmisiniz. Yedek anahtar fiyati nedir.ikisinide yenilemek istiyorum

  • İyi günler, c4 anahtar kabını yenilemek istiyorsanız bunu yapabiliyoruz. İsterseniz eskiyen c4 anahtarınızı yenileriz , isterseniz yeniden sıfır citroen c4 anahtarı yapabiliriz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 41. S.a 2006 citroen c4 sustalı yedek anahtar yaptiracak olursam, kontağı size göndersek yapma imkanınız olurmu? Toplam Maliyeti ne olur? Şimdiden teşekkürler…

  • As. Citroen c4 anahtarı yapabilmemiz için araca cihaz bağlayıp kodlama yapmamız gerekir. Kontağa yapılan anahtar kontağı açar fakat araç beyni anahtarı tanımayacağı için araba çalışmayacaktır.Bu sebeple kodlama yapılarak anahtarın araç beynine tanıştırılması gerekir.

 42. Merhaba 2015 model c4 aracımın 3 düğmeli anahtarını kaybettim ama kodlama yani kumandasiz anahtarı elimde mevcut. Kumandalı anahtarı tekrar yaptırmak mümkün mü ve 2 adet kumandalı yedek anahtar yaptırabilirmiyim . bu isteklerimin maliyeti ve süreci nasıl. Teşekkürler

  • İyi akşamlar, c4 kumandalı anahtar yapıyoruz. İster 1 tane ister 2 tane kumandalı c4 anahtarı yapabiliriz. Fiyat bilgilerini e-postanıza gönderiyorum.

 43. MERHABALAR ARACIM 2011 MODEL CİTROEN BERLİNGO 1,6 MULTISPACE IKI DÜĞMELİ KUMANDALI ANAHTAR YAPTIRMAK İSTİYORUM ARACIN YEDEK ANAHTARI YOK VE BENDE TEK ANAHTAR MEVCUT ANAHTARIM İmmobilizer anahtar BUNUN YEDEĞİNİ YAPTIRMAM İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR BANA MALİYETİ NE OLACAKTIR ACABA

 44. önceki mailimde yazdığım mevcut anahtarımın tuş takımı yerine yeni kap takılırsa mevcut anahtarımı kullanarak ücreti nedir.
  teşekkürler

 45. citroen xsara 2001 model aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiatını öğrenebilirmiyim, birde mevcut anahtarımın tuşunun üzerindeki işaretler silindi yenisi ne kadar.
  teşekkürler

 46. stroen berlingo 2008 model arabam var anahtarın düğmesindeki tuş düştü acaba tamir olurmu ….. ve yedek anahtarın fiyatı kaç paradır saygılar

  • İyi günler, citroen berlingo anahtar arızalarını tamir ediyoruz. Sizin anahtarınızıda tamir edebiliriz. Yedek anahtar da yapabiliriz. Citroen berlingo yedek anahtar fiyat bilgisini e postanıza gönderiyorum.

 47. İyi günler ; 2012 model C4 aracımın kumandalı anahtarını kaybettim , aracın beyni silinmeden yeni kumanda yapma imkanınız var mıdır ? Bu işlem için ücret ve süre nedir ?

  • İyi günler, c4 kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Bu işlemi yaparken araca diagnostic cihaz bağlıyoruz ve elimizdeki anahtarı aracın beynine tanıştırıyoruz.Bu işleme ”kodlama” diyoruz. Aracın beyninde 2 anahtar kayıtlıdır. Her anahtarın kimlik bilgisi farklıdır. Biz kodlama yaparken kaybolan anahtarı aracın beyninden silip yerine yeni anahtarı yazarız.( Elinizdeki çalışan mevcut anahtar çalışmaya devam eder, ona dokunmuyoruz )Böylece kayıp anahtar hafızadan silinmiş ve yerine yeni anahtar yazılmış olur. Citroen C4 kumandalı anahtar fiyat bilgisini mail adresinize gönderiyorum.

 48. Hayırlı işler c3 picasso 2010 aracım için 2 düğmeli anahtar kumanda ve kabının fiyatını öğrenmek istiyorum.

 49. 2011 citroen c5 otomobilim var kumandanın kapı açma bölümünün lastiği içe kaçınca dısarı cıkarmak istedim ancak kart çizilmiş araç açılıp kapanıyor ama kontağı çalıştırmıyor.arıza servis işareti vermektedir tamiri mümkünmü ne kadar ücret öderim.

  • Bayram bey iyi akşamlar,bu şekilde arızalanmış birçok oto anahtarını tamir ettik,fakat %100 cevap verebilmemiz için c5 anahtarınızı bize getirmenizde yada kargoyla görmemizde fayda var.Hastayı görmeden teşhis ve tedavi nasıl zor hatta imkansızsa bizimkiside aynı hesap. Araçla birlikte işyerimize gelirseniz size başka alternatifler de üretebiliriz.Çözümsüz değil, hallederiz.

 50. merhaba 2011 model cıtroen c5 kumandalı anahtarın fiyatını öğrenmek istiyorum anahtar code mevcut

 51. İyi Akşamlar, citroen c5 kumadalı anahtar ve c5 kumandasız anahtar fiyat bilgileri e-posta adresinize gönderilmiştir. Merak ettiğiniz konularda bize yazabilirsiniz.

 52. Hayırlı akşamlar bende 2007 Citroen C5 var yedek anahtarım yok hem yedek hemde anahtarın şeklini de değiştirme imkanım varmı maliyeti ne olur.Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.