Citroen Oto Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracın yanında citroen anahtarı yapabiliyoruz.Yedek citroen anahtarı

Citroen Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracın yanında citroen anahtarı yapabiliyoruz.Yedek citroen anahtarı

Citroen Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracın yanında citroen anahtarı yapabiliyoruz.Yedek citroen anahtarı

Citroen Anahtarı

Citroen anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız  0544 505 6969.  Tüm anahtarlarınız kaybolsa dahi Citroen anahtar yapabiliyoruz. Servislerde 15 hatta 20 gün beklemek zorunda değilsiniz  Mobil servisimizle araç başında Citroen anahtarlarını yapıyoruz. Tüm citroen anahtar çeşitlerini yapabilmekteyiz. Arızalı citroen anahtarları tamir edilmekte ve dış kabları değiştirilmek suretiyle ilk günkü haline geri döndürülmektedir. Yedek anahtar ihtiyaçlarınızda yada kaybettiğiniz tüm citroen anahtar problemlerinde bizi arayabilirsiniz.. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz citroen anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler. Kontak anahtarı arabayı çalıştırmıyorsa arızanın araçtan kaynaklandığını düşünerek tamirci çağrılır.Bu düşünce zamanla değişmekte ve son yıllarda bu gibi durumlarda önce oto anahtarcısı çağrılmakta ve ilk önce anahtardan şüphelenilmektedir.
Oto anahtarında immobilizer, yani elektronik sisteme geçilmesinden sonra, kontak anahtarıyla aracını çalıştıramayan mağdur sayısı bayağı artmıştır. Çünkü anahtarların balkondan pencereden atılmak suretiyle yere düşerek hasar görmeleri sebebiyle çipleri  arızalanmakta ve bu sebeple aracı çalıştırmamaktadır. Birçok aracın göstergesinde bu durumu belirten uyarı lambaları olmasına karşın ,uyarı lambası olmayan araçlarda mevcuttur.
Citroen ve Peugeot araçların birçoğunda immobilizer arızası durumuda ekranda  ”electronic anty theft faulty uyarısı çıkmaktadır.Anlamı ; ”hırsızlığa karşı elektronik koruma” dır. Anahtarın kumandalı yada kumandasız olması birşeyi değiştirmez çünkü kumandasız anahtarın plastiğine gömülmüş vaziyette immobilizer çipi bulunur. Darbeye maruz kaldıklarında bu çipler zarar görmektedir. Varsa yedek anahtarınızla aracınızı çalıştırabilirsiniz ,yoksa bizi arayınız 0544 5056969.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Tüm bu uyarılardan sonra anahtarımızın ne kadar fonksiyonel ne kadar kıymetli olduğunun farkına varmışızdır.
Arkadaş Oto Anahtar tüm oto anahtar sorunlarınıza çözüm üretecek donanıma ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm anahtarlarınız kaybolduysa bizi arayınız 0544 5056969 , mobil servisimizle aracınızın yanında anahtarınızı yaparak teslim edelim.

Citroen Oto Anahtarı” hakkında 152 yorum

  1. Uzaktan kumandalı aracımın içine yapıştırıcı değdi açma ve kapama çalışmıyor sadece far açma çalışıyor tamir mümkün mü? Citreön c4 2006

  2. merhaba citroen c4 marka aracım satacağım yedek uzaktan kumandalı anahtarı c4 ü olan arkadaşım istiyor onun araca kodlanabilir mi?

  3. Hayırlı günler. Citroën c3 2004 model 1.4 dizel aracımın kontak takılıyor. En az 15 20 kere denemeden sonra bi ihtimal açılıyor. Kontak takımınınmı değişmesi lazım yoksa alternatif bişeyler yapabilirmiyiz. Teşekkürler.

  4. Merhaba 2006 model c3 aracımın orjinal kumandasının elektronik sistemi sağlıklı çalışmıyor. kapıyı bazen açıyor bazen açmıyor. Sorun elektronik devreden olduğunu düşünüyorum. Yeni anahtar yaptırmak istesem fiyatlarınız nedir. Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.

  5. 2012 model citroen berlingo aracım var. Yedek anahtarı yok. Mevcut anahtarı çalışıyor ancak pek hoş değil. Hem mevcut anahtarın muhafaza değişimi hemde yeni uzaktan kumandalı anahtar fiyatı öğrenebilir miyim?
    Anahtar yapımı için yerinize gelebilirim.
    İşim gereği İstanbul’a sık geliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.