A6 kontak açmıyor

Audi A6 kontak açmıyor

A6 kontak açmıyor

Audi A6 kontak açmıyor, araç çalışmıyor arızasıyla karşılaştıysanız tecrübemize güvenin 0544 505 6969 . Audi A6 kontak açmıyor, çalışmıyor arızasını garantili yapıyoruz. İnternetteki videolarımızı izleyen müşterimiz aracı çalışmadığı için bizi aradı ve konum verdi. Motorsikletime atlayıp aracın bulunduğu adrese ulaştığımda elektrikçinin aracı kurcaladığını ve hazırda bir çekicininde beklediğini gördüm. Anlaşılan o ki tüm ihtimalleri denemişler ve birde beni denemek istemişler. Olmadı çekicide hazır. 🙂 .Beş dakike sürmedi araç çalıştı. Yaptığım müdahaleler yerindeydi ve herkes şaşkınlıkla bana bakıyordu. Saatlerdir uğraştıkları aracı beş dakikada çalıştırmış olmam hayret vericiydi. Tabiiki bu durum benim için normaldi. Çünkü neyle karşılaşacağımı ve arızanın ne olduğunu biliyordum. Çözümünüde hemen oracıkta uyguladım. Ve sonuçta araç 5 dakika içinde çalıştı.Müşterime bunun geçici bir çözüm olduğunu ve kalıcı çözüm için aracı işyerimize götürmemiz gerktiğini söyledim. Aracı satacağını ve gerek olmadığını söyledi. Oysa ben bu arızanın tekrar nüksedeceğini , bunun zamanının hiç belli olmayacağını belirttim. Bir gün sonra veye bir ay sonra…mutlaka tekrarlayacağını üzerine basa basa söyledim.
Ertesi gün müşterim tekrar ardı ve aracın çalışmadığını , kalıcı tamirini yaptırmaya ikna olduğunu söyledi. Gidip aracı çalıştırdım ve dükkana getirdik.. Birkaç saat sonra araç tamir edildi ve sahibine teslim edildi.
Kontak tamiri,A6 kontak açmıyor tamiri,A6 kontak boşa dönüyor tamiri,Audi A6 Q7 kontak açmıyor boşa dönüyor arıza tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.