Yaris Anahtarı

Toyota Yaris anahtarı,Toyota Anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Toyota Yaris Anahtarı

Toyota Yaris Anahtar kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada Yaris anahtarı yapabiliyoruz. Uzak bir yerde mahsur kaldınız,sorun değil bizi arayın gelip yaris anahtarınızı yaparak size teslim edelim. Servislerin 10 güne yada 2 haftaya getirtebildiği toyota anahtarını biz kısa bir sürede yapabiliyoruz. Anahtarınızda arıza varsa arızalanan anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Özellikle kumanda butonları zamanla yıpranan Yaris anahtar tuş butonlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Balkondan, pencereden aşağı atılmak suretiyle yere düşen oto anahtarlarının kabları kırılabilmektedir. Uzaktaysanız anahtarınızı kargoyla gönderin, ,yakındaysanız işyerimize getirin sıkıntılarınızı çözelim. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak hizmet veriyoruz. Oto  anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimiz Toyota yaris anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Oto anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme immobilizerdenmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir. Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir. Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Arkadaş Oto Anahtar işi biliyor…Toyota Yaris anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Yaris Anahtarı” hakkında 45 yorum

 1. Merhaba ben Barbaros.Uşak’lıyım.2005 yaris 1.3 sol aracımın 2 düğmeli anahtarı arızalı.yeni pili 2 günde tüketiyor sonra açıp kapatmıyor.siviçler mi arızalı bilmiyorum..kargo yapsam tamir edebilir misiniz.Tamir masrafı ne tutar ?

  • Merhaba bu tür arızalar yani erken pil bitirme arızası genellikle işlemciden kaynaklanıyor. Tamiri mümkün olmuyor. Yeni bir anahtar yapımını tavsiye ediyoruz. İşyerimize aracınızla geldiğiniz taktirde yeni bir kumandalı yaris anahtarı kodlarız.

 2. Toyota yaris 2012 multidrive s aracımın tuşlu anahtarı kayboldu. Yedek anahtarım var . Tuşlu anahtardan yaptırmak istiyorum fiyatı nedir ve anadolu sigorta kaskom var. Kaskodan bu iş hallolabilir mi?

  • Merhaba biz anahtarı yapar ve ödemeyi sizden alırız. Kaskonuzla görüşün fatura karşılığı ödeme yaparlarsa , faturayı verip paranızı alırsınız.

 3. 2006 model yaris kumandalı anahtar( elimde kendi anahtarı var) – kargo ile yaptıracağım ( istanbulda değilim) fiyatı ne olur ?

  • Araç olmadan yaris kumandalı anahtar yapabiliriz fakat kumandasını sizin tanıtmanız gerekir. Yapabilir misiniz ? bilemiyorum.

 4. Merhaba, 2012 Toyota Yaris aracımın yedek anahtarı kargo sürecinde kayboldu. Yaptığınız yedek anahtarı ihtiyaç olması halinde kasko kabul eder mi? Yedek anahtarı yapabilmeniz için ana anahtarı size göndermemiz mi gerekir? Yedek anahtarın maliyeti ne olur ?

  • Merhaba araçla işyerimize geldiğiniz taktirde kumandalı yada kumandasız yaris anahtar yapabiliyoruz. İstanbuldaysanız sorun yok. Kasko kabul eder.

 5. Merhaba,
  2004 model Yaris tuş takımı (2 tuşlu olanlardan) temin ediyor musunuz, fiyat nedir ve nasıl teslim alabilirim?

 6. 2001 yaris aracımın orjinal anahtari kayboldu. Yedek anahtar sıkıntılı. Imbolozier calismiyor bu yuzden arac sarz almiyor. Bazen de aliyor calisiyor. Simdi bu durumda benim icin secenekler nedir? Orjinal anahtar olsa imbolizier kopyalama ile uygun fiyata anahtar yaparsiniz. Ama benim durumumda benim icin secenekler nelerdir? Cevap icin bekliyorum tesekkurler.

  • Merhaba, yedek kumandalı yada kumandasız anahtar yapabiliriz. Hiç anahtarınız yokkende anahtar yapabiliyoruz. İmmobilizer arızalı olduğunda araç çalışmaz. Şarj yada başka sıkıntılara sebebiyet vermez,sadece araç çalışmaz.

   • Fiyat teklifinizi alabilir miyim. Yedek anahtarim elimde. Onun immobilizeri duzeltilecek. Bir tane anahtar da kayip oldugu icin cogalticaz. Ilginiz icin tesekkurler.

 7. Arabamın yedek anahtarı kayboldu esas ananhatarın tuşları kırıldı.Toyota yaris 2011 model Anahtar fiyatı öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir