Mercedes Vito Smart Anahtar

Vito anahtarı,mercedes anahtarı,motor anahtarı,motorsiklet anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Mercedes Vito Smart Anahtarı


Mercedes Vito Smart Anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada Vito anahtarı yapabiliyoruz. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz mercedes vito smart anahtar ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Oto anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizerdenmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Arkadaş Oto Anahtar İşi Biliyor..Mercedes Vito Smart Anahtar,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

Mercedes Vito Smart Anahtar” hakkında 97 yorum

 1. Benim arabam 96 model e220 düz kontak. Elektronik değil. Bunu kızılötesi olan anahtar şekline çevirebiliyor muyuz? Oluyorsa maliyeti ne olur?

 2. Selamın aleyküm hayırlı işleriniz olsun
  2004 model Mercedes viano yedek anahtar yaptırmak niyetindeyim
  Fiyat öğrenebilirmiyim.

 3. Kolay gelsin 2004 vito 112cdı anahtar pil takınca da ışığı yanmıyor çalışmıyor neden ve yedek anahtar ne kadar acaba

  • Teşekkürler, anahtarınızı getiriseniz sebebini gördükten sonra netleştiririz. Yeni bir vito anahtarı fiyat bilgisini gönderiyorum.

 4. 2006 vito tuşlarda yıpranma var bunun dış kabı değişiyormu değişiyorsa fiyat nedir? Birde yedek anahtar kapıları açıyor ama aracı çalıştırmıyor onunda kapının değişmesi gerekiyor acaba fiyat nedir ikisi için.?

  • Merhaba, vito anahtarın dış kabını değitirebiliyoruz. Aracı çalıştırmayan anahtarınızı tamir edebiliriz. Fiyat bilgisi verebilmemiz için anahtarınızı görmemiz lazım.

 5. Hayırlı işler kolay gelsin
  99 model vito 110D anahtar dagilmak üzere. Çipli anahtar yanindayken normal çekme anahtarla calistirabilirmiyim.
  Anahtarin yenisi kaç tl dir

  • Sağolun , iyi akşamlar,. Vito anahtarınızın resmini watsapp tan atarsanız daha iyi olur. Ordan size gerekli bilgiler verilecektir. 05445056969

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir