Hyundai Accent Era Anahtarı

Hyundai Accent Admire Anahtarı

Accent Anahtarı

Hyundai Accent Era Anahtarı kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 505 6969.  Tüm anahtarlarınız kaybolsada mobil servisimizle araç başında Era anahtarı yapabiliyoruz. Tüm Hyundai anahtarlarını yapabilecek donanım ve birikime sahibiz. Yedek Hyundai Accent Era anahtar yapımı ve hiç anahtar yoksa bile era anahtar yapımı firmamız tarafından kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Hiç anahtarı olmayan tüm Hyundai araçlara anahtar yapabiliyoruz. Hyundai anahtar problemlerinizde bizlere danışabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.Mobil servis aracımızla araç başında çözümler üretiyoruz. Anahtarlarınızı tamamen kaybettiniz ve servise müracaat ettiğinizde sizlere yüksek maliyetler çıkardılar ve üstelik zaman olarak uzun bir süre istiyorlar. Bunlara gerek yok bizi arayın kısa süre içinde en uygun fiyata anahtarınızı teslim edelim. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak hizmet veriyoruz. Oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimiz Hyundai Accent Era anahtarı ve diğer tüm anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır. Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir. Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler. Bu durum hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek için son onbeş yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir. Bu çip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı an araç çalışmaktadır.Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Hyundai Accent Era Anahtarı” hakkında 17 yorum

  1. Merhaba hundai era yedek anahtar çıkartmak istiyorum hem kapıları açsın hem aracı çalıştırsin.fiyat nedir?

  2. S.A Benim Hyundai Accent LS 2000 Model (yumurta kasa) aracın anahtarı kayboldu ve yedek anahtarıda yok nasıl yapabiliriz yardımcı olurmusunuz…?

  3. Merhabalar accent era 2010 aracımın yedek anahtarı yok yaptırmak için masraf nedir birde yeni nesil ı20 ve ı30 lardakı gibi olabilir mi

    • İyi günler, accent era kumandalı ve kumandasız anahtarı yapıyoruz. Fiyat bilgisini gönderiyorum.İ20 ve i30 ların anahtarı gibi yapabiliyoruz..

  4. SELAMUN aleyküm,hyundai accent era yedek anahtarım yok fiyatları ne bilmiyorum bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

  5. Selamunelaykum iyi akşamlar abi benim 2012 doblo var şefaline kumandalı anahtar kabı kırıldı ama içi cipi bende yenisini mi alayım kabı yoksa alarm mi taktirayim yeni kumanda anahtar için hangisi iyi ve fiyatı nedir mesaj ile cevap verirmisiniz işitme engelliyim iyi akşamlar

  6. bana 2007 model citroen C5 kontak anahtarı kumanda lı olacak ihtiyacım var 05058100505

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir