Fiat Doblo Anahtarı

Doblo Anahtarı kaybolduysa bizi arayınız 0544 5056969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında doblo anahtar yapıyoruz. Yedek doblo anahtarı yaptırmak

Doblo Anahtarı

Doblo Anahtarı kaybolduysa bizi arayınız 0544 5056969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında doblo anahtar yapıyoruz. Yedek doblo anahtarı yaptırmak

Doblo Anahtarı

Doblo Anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında doblo anahtarı yapıyoruz. Bizi arayın gelip Fiat Doblo anahtarını yaparak size teslim edelim. Servislerin 10 güne yada 2 haftaya getirtebildiği oto anahtarını kısa bir sürede yapabiliyoruz. Arızalanan anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Özellikle susta mekanizması ve kumanda butonları zamanla yıpranan Doblo anahtar yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Balkondan, pencereden aşağı atılmak suretiyle yere düşen anahtarların elektronikleri ve çipleri zarar görebilmektedir. Bu tip bir arızada araç göstergesindeki anahtar işareti sürekli yanmakta ve araç çalışmamaktadır. Firmamız bu tip arızaları tamir edebilmektedir.
İmmobilizerli anahtarların hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtar yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Doblo anahtar,Doblo Anahtarı,fiat anahtar,fiat anahtarı,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key.oto anahtar
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

Fiat Doblo Anahtarı” hakkında 131 yorum

 1. Merhaba

  2005 model Palio yedek anahtarı ile araba çalışmıyor.Yenisinin yapılması veya arızalı anahtarın tamir edilmesinin maliyeti hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

 2. 2008 model 1.3 doblo aracım var
  Kumandasız 1 tane anahtarım var
  Aracım sabahları çalışmıyor
  Vurdurunca çalışıyor
  Anahtarla kapıları kilitleyince hepsi kilitleniyor
  Acaba sorun anahtar damı araç imbolezerlımı
  Ondanmı çalışmıyor
  Orijinal anahtarı kumandalı çiplimi acaba bi cevap alabilirmiyim

  • Merhaba doblo araçların tamamında immobilizer çipi vardır. Araç satın alındığında bir kumandalı birde kumandasız toplam 2anahtarı olur. Her iki anahtarda da immobilizer çipi vardır. Sizin aracınızın çalışmama sebebi anahtar değil.

 3. Öncelikle merhabalar Fıat doblo 2008 active 1.4 benzinli panorama aracım var aracı aldığımda 2 tane yukarıdaki resimde görünen kumandasız düz versiyonlu anahtar verildi arabayı kitlemeye çalışırken tek tek tüm kapıları kapatmak zorunda kalıyorum merkezi kilit yok diye biliorum bugün bir anahtarcıya sordum arabanın merkezi kilit olmamasının imkansız olduğunu söyledi eski sahibi anahtarları kaybetmiştir bunlardan yaptırmıştır dedi acaba doğruluk payı nedir anahtar yaptırırsam merkezi kilit olurmu ve kaca yaparsınız fiyat alabilirmiyim İyi Çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir