Yamaha Motor Anahtarı

Yamaha anahtarı,motor anahtarı,motorsiklet anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Yamaha Motor Anahtari

Yamaha anahtarı,motor anahtarı,motorsiklet anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Yamaha Anahtar

Yamaha Anahtarı ihtiyacınız varsa bizi arayınız. 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada Yamaha anahtarı yapabiliyoruz.Yedek Yamaha anahtarı yaptırmak isteseniz de bizimle irtibat kurabilirsiniz.Mobil servisimizle motorunuzun yanıbaşında motor anahtarı yapabilir ve kısa sürede teslim edebiliriz. Firmamız tüm bunları yapabilecek teknik donanıma ve birikime sahiptir. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda oto ve motor anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtarlarınız yıpranmış eskimiş veya kırılmışsa tamiratı yapılır ve anahtarlarınız yenilenir.Oto ve motor anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz Yamaha anahtarı ve diğer tüm motor anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Arkadaş Oto Anahtar işi biliyor…Yamaha anahtarı,motor anahtarı,motorsiklet anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Yamaha Motor Anahtarı” üzerine 10 düşünce

  • İyi günler, yamaha motorunuzda aktif alarm ve kumandası varsa anahtarınızla kumandanızı birleştirme yapabiliriz.

 1. mrb hocam benım r6 rossı motorum var sıyah anahtarı duruyo kırmızı anahtarı kaybettık o yazılım yuklu cıplı anahtarı bunu cıkarmaya ne kdr gıder

  • Merhaba, kırmızı anahtar için motorun elektronik parçasını sökmek ve ordan yapmak gerekiyor. Kırmızı anahtar sadece servis için lazım. Kullanıcı için siyah yada kırmızı farketmez.

  • Merhabalar, motorunuzla işyerimize gelirseniz hallederiz. Yamaha motor anahtarı yapıyoruz, sıkıntı yok.

 2. Selam benim 2014 model Yamaha ar 25 olan motorumun anahtarı kayboldu nasıl yaptırabilirim ve maliyeti ne olur bana acaba bir bilgi verirmisiniz

 3. Selamlar,Yamaha Dragstar 2005 model elimde tek İmmobilizerli siyah yamaha anahtar mevcut..Kırmızı ve siyah olarak birer yedek yamaha anahtarı istiyorum.Bana maliyeti ne olur? Uygun bir fiyat vermenizi rica ediyorum,Kolay gelsin..

  • Merhaba Öncelikle şunu belirteyimki bende bir Dragstar(1100) kullanıcısıyım ve Dragstar kullanan bir müşterime yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.Serdar bey motorsikletinizle birlikte işyerimize geldiğiniz taktirde elinizdeki dragstar anahtarın immobilizer çipini kopyalayıp kırmızı yada siyah bir anahtarın içine koyacağız. Şu an elimizde kırmızı ve siyah anahtar mevcut.Fiyat konusunda yardımcı olacağım. E-postanıza fiyat bilgisi gönderiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir