Volvo Maymuncukla kapı açma

Volvo Anahtarı

Volvo Maymuncukla Kapı Açma Bagaj Açma

Volvo s40 aracınızın anahtarı kapıyı açmıyorsa maymuncukla açıyoruz 0544 505 6969. İstanbul Auto Mall da oto galerisi sahibi müşterimiz 2009 model s40 aracının anahtarı olduğu halde kapıyı açmıyordu.Anahtarın kumandası sağlam görünmesine rağmen kapılara hükmetmiyor ve açmıyordu. Anahtarda bulunması gereken acil anahtar ise kayıptı. Acil anahtarı olmadığı için kapıyı manual açma şansı yoktu. Etrafındaki anahtarcılar 3 gündür çözüm üretemeyince bir tanıdık vasıtasıyla bize ulaştı. Bu işi Arkadaş Anahtar halleder demişler. Telefonla yaptığımız görüşme sonrasında kapıyı açabileceğimizi ve acil anahtarını da yapabileceğimizi belirttik. Konum atan müşterimizin yanına vardığımızda camcıyı aradı ve camı kırdırmaktan şimdilik vazgeçtiğini ve gelmemesini söyledi. Müşterimiz son çare arabanın camını kırdıracakmış ve tanıdık bir camıyla akşama randevulaşmış. Camcı gelecek ve en ucuza hangisiyse o camı kıracakmış. Tabii bizim işe girişimizle bu girişim iptal edildi. Kısa bir çalışma sonrasında kapıyı maymuncukla açtık. Maymuncukla açtık vurgusunu yapmamıın sebebi şudur: Bu araçta yüksek güvenlik olduğu için iç kolu telle çekmek fayda etmiyor. Zaten bizden önce giden anahtarcıların hepsi bu yöntemi denemişler ve sonuç hüsran olmuş. Biz bunu bildiğimiz için hiç teşebbüs dahi etmedik. Direkt maymuncukla çalıştık. Kapının maymuncukla açılması sonrasında müşterimizin yüzünün gülmesi ve mutlu olması herşeye bedel oluyor. Kapıyı açtıktan sonra acil anahtarın yapımı için müşterimizi işyerimize davet ettik. İşyerimize gelen müşterimiz çayını içerken bizde kısa sürede bir vida dahi sökmeden acil anahtarı işledik ve müşterimize teslim ettik.
Bu tip vakalarda ”Arkadaş Anahtar bu işi yapar” denmesi sloganımızın göstergesidir . Bizim sloganınımız ”Arkadaş Anahtar İşi Biliyor” Gerçektende yapılamaz denen birçok işi yaparak bunu defalarca ispatladık. Sizlerde çözümsüz anahtar vakalarıyla karşılaştığınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz 0544 505 6969. İstanbulun her yerine hizmet veriyoruz. Yakın Vilayetlere de gittiğimiz doğrudur.

S40 kapı açma, Volvo kapı açma, Anahtar kayboldu, Anahtar kapıyı açmıyor, Anahtar içinde kaldı, Anahtar bagajda kaldı, Anahtarı kaybettim,Volvo kapı açılmıyor, Volvo anahtar kopyalama, Volvo Anahtarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.