Passat Smart Anahtarı

Passat Anahtar,Passat anahtarı,Volkswagen Passat Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,kumandalı anahtar

Passat Smart Anahtarı

Passat Anahtar,Passat anahtarı,Passat Smart Anahtar,passat anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,oto çilingir,acil çilingir,anahtarcı,auto key

Passat Smart Anahtar

Passat Smart Anahtar kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınız kaybolsa da,Passat smart anahtar yapıyoruz. Mobil servisimizle araç başında passat anahtarı yapabilir ve kısa sürede teslim edebiliriz.  tüm bunları yapabilecek teknik donanıma ve birikime sahibiz. Son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Anahtarlarınız yıpranmış eskimiş veya kırılmışsa tamiratı yapılır ve anahtarlarınız yenilenir. Otomobil anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimiz Volkswagen Passat smart anahtar ve diğer tüm volkswagen anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.

Araba anahtarı hakkında bilgi verelim: Araba anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizer’ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtar yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.
Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Arkadaş Anahtar işi biliyor..Volkswagen Passat Anahtarı,Volkswagen kumandalı Anahtar,volkswagen anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,vw key,auto key,kumandalı anahtar,İmmobilizerli anahtar,sustalı anahtar
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim,anahtarlar kayboldu,anahtarımı bulamıyorum diyorsanız bize ulaşınız

Passat Smart Anahtarı” hakkında 178 yorum

  • Merhaba passat anahtar fiyatı bildirimi e-postanıza yapılacak. Aracınızda anahtarsız çalıştırma mevcut mu? Anahtar cebinizdeyken çalıştırabiliyor musunuz?

 1. Merhaba B7 kasa Passat 2012 tdı btm model araç için yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyat gönderirmisiniz.

 2. 2014 ww cc yedek anahtarim kayboldu bendekini size kargolasam yedegini yaparmisiniz nekadar ? Birde ayni model anahtardan var elimde onunla benimkini gondersem birbirine programlarmisiniz. Uyarmi Her ikisi icinde fiyat alabilirmiyim tesekkurler yer bursa

 3. Merhaba,
  Passat 2011 model tsi 1.4 yeni kasa otomatik vites smart yedek anahtar yaptırmak istiyorum fyt verirmisiniz.
  Antalya dan yazıyorum.

 4. 2006 model passat 1,6 fsı yedek anahtarı kaybettim. Sakarya Kaynarca ilçesinden yazıyorum.Fiyat ve ulaşım nasıl olur?

 5. İyi günler 2010 2.0 passat elimdeki tek anahtarını kaybettim yaptırmak istiyorum fiyatı acil öğrenebilirmiyim malum arabayı açamıyorum serviside beklemek istemiyorum

 6. Merhaba
  2012 vw cc aracimin yedek anahtari yok.aracimda anahtarsiz calistirma mevcut.bu anahtarimdan bi tane daha yapabilirmisiniz?
  Fiyati ne kadar?

  • Merhaba b7 passat yedek anahtarı yapıyoruz. eller serbest, diğer deyişle anahtarsız çalıştırma olan passat anahtarı yapabiliyoruz.

 7. merhaba aracım 2013 b7 passat yedek anahtarı kayıp yaptırmak istiyorum ve kullandıgım anahtarında manuel anhtarı kayıp manuel anahtarıda yapıyormusunuz fiyat ne kadar ??

 8. Merhabalar;
  2012 Dizel Passat var bende. Yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Kullanılmamış anahtar alsam kodlayıp kullanılabilir hale getirebilir misiniz? Getirebilirseniz maliyeti ne olur?

  • İyi günler, hiçbir oto anahtarcı dışardan gelen anahtarı kodlamaz. Bizde yapmıyoruz. Ancak kendi anahtarımızı kodlarız.

 9. Merhabalar. Aracimin bir tane anahtari var arkadasimdada ayni model aractan vardi fakat satti ama yedek anahtari arkadasmda kalmis ve anahtari bana vermek istiyor. Bunu nasil ben kendi aracima aktif hale getirebilirim??

  • Merhaba, başka bir araca ait anahtarı kendi aracınıza kodlatmanız mümkün değil. Yeni anahtar yapılabilir. Şu ara uygun fiyata yapabiliyoruz. Arayın görüşelim.

 10. Merhaba;
  2006 passat yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar öğrene bilirmiyim. Ayrıca Mersinde ikamet ediyorum. Nasıl yapabiliriz.?

 11. Merhaba 2012 Model Passat B7 aracım için smart anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyat verir misiniz?
  Daha önce kaybolan ve bulunan bir anahtarı aracıma tekrar tanıtabilir miyim? Onun ücreti ne kadar olur?

  • İyi akşamlar, Daha önce kullanılmış anahtarı sizin aracınıza kodlayamayız. Yeni bir anahtar kodlayabiliriz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.