Vito Smart Anahtar Kabı

Vito anahtarı,mercedes anahtarı,motor anahtarı,motorsiklet anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

Mercedes Vito Smart Anaht

Vito anahtar en sık karşılaştığımız arızası dış kablarının yıpranmasıdır. Yıpranma sebebiyle alttaki switch açığa çıkıp korumasız kalmakta ve zaman içinde onlarda bozulmaktadır.Hatta sıvı temasına karşı korumasız oldukları için daha büyük sıkıntılara davetiye çıkarmaktadır. Vito anahtar kabının buton kısımları çatlayınca kabı en kısa sürede değiştirmekte fayda vardır.İhtiyaç durumunda bizden vito anahtar kabını temin edebilirsiniz. Eğer butonların altındaki switchler arızalandıysa onlarıda değiştirebiliyoruz.
Vito smart anahtarlar farklı arızalar yapınca kapıları açmama yada aracı çalıştırmama gibi durumlar olabilmektedir. Bu tip arıza durumunda bizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Her şekil vito anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Yedek anahtar ihtiyacınız varsa yedek vito anahtarı yapıyoruz.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Arkadaş Oto Anahtar işi biliyor…Vito anahtarı,mercedes anahtarı,motor anahtarı,motorsiklet anahtarı,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir

 

Vito Smart Anahtar Kabı” hakkında 6 yorum

  1. Merhaba vito 639 2004 model anahtar dış kabı lazım varmıdır fiyatı nedir ve eskişehir e nasıl gönderebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.