Peugeot 106 Anahtarı

Peugeot 106  Anahtarı ihtiyacınız varsa bizi arayınız. 0544 505 6969.Tüm anahtarlarınız kaybolduysa araç başında Peugeot 106 anahtarınızı yapıyoruz.

106 Anahtarı

Peugeot 106  Anahtarı ihtiyacınız varsa bizi arayınız. 0544 505 6969.Tüm anahtarlarınız kaybolduysa araç başında Peugeot 106 anahtarınızı yapıyoruz.

106 Anahtarı

Peugeot 106 oto anahtarınız kayboldu .Bizi arayın 0544 5056969  Sizlere mobil servisimizle ulaşır ve araç başında anahtarınızı yaparak teslim ederiz. Arkadaş Anahtar tüm bunları yapabilecek donanım ve birikime sahiptir. İçiniz rahat olsun tüm oto anahtarları için bizi hergün arayabilirsiniz. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaparak teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet vermeye gayret ediyoruz. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz peugeot 106 oto anahtarı ve diğer tüm oto anahtar işlerini Arkadaş Oto Anahtar da yaptırabilirler.
Arkadaş Oto Anahtar İşi Biliyor…Peugeot 106 Anahtarı,çilingir,anahtarcı,oto çilingiri,oto anahtarcı,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,elektronik anahta,İmmobilizerli Araba Anahtarı,Elektronik Oto Anahtarı,Çipli Otomobil Anahtarı.
Oto anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizer’ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.
Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.