Opel Omega Anahtarı

Omega Anahtarı kaybolduysa bizi arayın 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada Omega anahtarı yapabilecek donanım ve birikime sahibiz. Yedek Omega anahtar

Omega Anahtarı

Omega Anahtarı kaybolduysa bizi arayın 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada Omega anahtarı yapabilecek donanım ve birikime sahibiz. Yedek Omega anahtar

Omega Anahtarı

Opel Omega Anahtarı kaybolduysa bizi arayın 0544 505 6969.  Çünkü tüm anahtarlarınız kaybolsada Opel Omega anahtarı yapabilecek donanım ve birikime sahibiz.Opel Omega anahtarlarının yedek yapımı ve hiç anahtar yoksa bile  firmamız tarafından kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Anahtarı olmayan tüm opellere anahtar yapabiliyoruz. Opel anahtar problemlerinizde bizlere danışabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Mobil servis aracımızla araç başında çözümler üretiyoruz. Anahtarlarınızı tamamen kaybettiniz ve servise müracaat ettiğinizde sizlere yüksek maliyetler çıkardılar ve üstelik zaman olarak ta uzun bir süre istiyorlar. Bunlara gerek yok bizi arayın kısa süre içinde en uygun fiyata Omega anahtarınızı teslim edelim. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto  anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimiz Opel Omega anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler. Arkadaş Anahtar İşi Biliyor…
Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır. Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir. Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler. Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek için son onbeş yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir. Bu çip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Opel Omega Anahtarı” hakkında 14 yorum

 1. selamlar.
  benim aracım 1996 model 2.0 cd opel omega. aracım uzun süre güneşte kaldığı zaman kontak çalışmıyor. kontağı çevirdiğim zaman gösterge ışıkları çalışıyor ancak araçta tık yok. anahtar sanki boşta dönüyor. böyle olduğunda kontağı bastırarak çevirdiğimde araç genellikle çalışıyor. bazen de bir süre bekledikten sonra bir kaç denemede çalışıyor fazla ısınmışsa daha geç çalışıyor. normal zamanda asla böyle bir sıkıntı olmuyor. araçta ısıya duyarlı bir yeri varmış gibi yapıyor. bu arıza ile ilgili görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun kalırım.

 2. iyi günler. 2000 model opel omega aracım var. Bir süredir anahtarı kontaktan çıkarmakta zorluk yaşıyordum, iyice zorlaşınca kontağı söküp şifreyi boşalttım bir süredir boş şekilde kullanıyordum. Şimdi de kontağı kapatınca tak diye atması gereken mekanizma atmıyor. Aküyü yememesi için sigortayı çıkarıyorum. Yeni kontakla sorun çözülür mü başka bir yerde daha mı sıkıntı var sizce? Vaktim yok arabayı bir yere götüremiyorum

 3. merhaba

  aracim 1998 model omega 2.5 v6 son zamanlarda orjinal anahtarda sıkıntılar yasiyorum.

  1. sayet anahtarda ariza varsa orjinal olarak tamir edilebilirmi.

  2. yedek anahtarim yok yedek yaptirmak istiyorum. Kumandali ve kumandasiz fiyat verebilirmisiniz tesekkurler

  • İyi günler, opel omega anahtarı yapabiliyoruz. Anahtarınızın tamir edilebilirliğini anlayabilmemiz için görmemiz gerekir. Yeni omega anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 4. Merhaba,

  1995 model opel omega aracım var ve yedek anahtar yapmak istiyorum. Anahtarım tek düğmeli resimde ki gibi ama sanki biraz daha büyük immobilizer ve kapı kilitleri için optik göz ve devresi var içinde. Bunların hepsini kopyalayarak yedek anahtar yapmanız bana ne kadara mal olur? Bilgi verebilir misiniz?

  İyi çalışmalar.

  • İyi günler opel omega anahtar talebinizle ilgili gerekli çalışmayı yaptım.1995 yılında immobilizerli opel omega araçlar üretilmeye başlanmış.Fakat bazılarında immobilizer olmayabiliyor. Sizin aracınızda var mıdır yokmudur bunu anlayabilmemiz için anahtarınızı cihazlarımızda okutmamız gerekiyor. Varsa da yoksada omega anahtarı yapabiliyoruz fakat kumanda konusunda bu kadar olumlu değiliz.Çünkü bu aracın orjinal kumandası maalesef piyasada yoktur. Size ancak kumandasız immobilizerli yada kumandasız imoobilizersiz omega anahtarı yapabiliriz.

   • aracımda immobilizer var, kumanda çok önemli benim için çünkü eğer kumandadan açmazsam aracı çalıştırmama izin vermiyor. illa kumanda ile kapıları açmam lazım ya da kumandanın yanında küçük bir düğme var ona basmam lazım yani mutlaka kumandayı kullanmam lazım ki araç çalışsın… Bu duruma alarm sistemi de sebep oluyor olabilir tam bilmiyorum. Alarm çalışmasa da orjinal bir alarm var üzerinde ve ışığından anlaşılıyor ki devreye giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.