Opel İnsignia Anahtar Tamiri

Opel İnsignia anahtar arızası tamirini yapıyoruz 0544 5056969. Oto anahtar ve kumanda tamiri yapıyoruz.İnsignia anahtar susta mekanizması bozulabiliyor, tuşları

İnsignia Anahtar Tamiri

Opel İnsignia anahtar arızası tamirini yapıyoruz 0544 5056969. Oto anahtar ve kumanda tamiri yapıyoruz.İnsignia anahtar susta mekanizması bozulabiliyor, tuşları

İnsignia Anahtar Tamiri

Opel İnsignia anahtar arızası tamirini yapıyoruz 0544 5056969. Oto anahtar ve kumanda tamiri yapıyoruz.İnsignia anahtar susta mekanizması bozulabiliyor ve tuşları yıpranarak kopabiliyor. Anahtarın ucu metal kısımdan kopmuş yada tuş yıpranmış veya kumanda çalışmıyorsa bizi arayabilirsiniz. Anahtarın tuşu kopunca anahtarın içindeki elektronik devre sıvı temasına karşı korumasız kalıyor ve bir süre sonra suya maruz kalan anahtar kısa devre yaparak önce kumandanın bozulmasına sınrada immobilizer çipin arızalanmasına sebep oluyor. Her ne şartta olursa olsun anahtar problemlerinize çözümler üretiyoruz. İstanbulun her yerine servisimiz vardır. İstanbul dışındaki müşterilerimiz arızalı oto anahtarlarını bize kargoyla gönderirlerse ,gerekli müdahaleyi yapar ve aynı gün geri yollarız. İnsignia anahtarların kırılan dış kablarının yenisi firmamızda mevcuttur. Satın alarak kendinizde değiştirebilirsiniz yada bize getirirseniz kab değiştirme ve ucunun işlenmesinide hallederek kısa bir sürede anahtarınızı size teslim ederiz.
Biraz bilgi verelim: Oto anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sistemeimmobilizer denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir.
İnsignia Anahtar Tamiri,Opel Anahtar Tamiri,araba anahtarı,oto anahtar,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,yedek anahtar,acil çilingir,oto anahtar tamiri

Opel İnsignia Anahtar Tamiri” hakkında 18 yorum

  • Merhaba insignia yedek anahtar yapabiliyoruz. Aracınızla işyerimize geldiğiniz taktirde yarım saati bulmaz.Fiyat bilgisini e-postanıza gönderdim.

 1. Merhaba ınsıgnıa kumandasının tuşu iceri battı tamamen değişmesi lazım fiyat listesini alabilirmiyim

 2. Corsa c aracim var anahtarlarim sustasiz, sustali anahtara cevirebilme imkanimiz mevcutmudur maliyeti bize kaca patlar 2 anahtar ?

 3. İnsignia aracımın anahtar tuşları deforme oldu. Dış kabı komple değişecek. Cihazda arıza yok. Sadece değişim olacak. Bana maliyeti ne olur. Teşekkürler.

 4. İnsignia aracımın anahtar tuşları deforme oldu. Dış kabı komple değişecek. Cihazda arıza yok. Sadece değişim olacak. Bana maliyeti ne olur. Teşekkürler.

 5. Selam benim insignia anahtarının tuşları deforme oldu. Sanırım yukarıdaki yorumlardan anladığım kadarıyla dış kabı komple değişecek. Cihazda arıza yok. Sadece değişim olacak. Bana maliyeti ne olur. Teşekkürler.

 6. Slm hocam benim safiranin kumadalalari bozuldu birini yollasam iki adet yeni kopya ödemeli olarak bana yollaya bilirmisiniz kac paraya mal olur ben almanya aachendeyim

 7. Merhabalar
  Opel insignia modeli aracımın sustalı anahtarın bagaj kapak açma butonunda yırtılma oldu. Üst plastik değişimi yapılmakta mıdır.
  maliyeti nekadar tutar izmirden isze yazmaktayım.
  tşk hayırlı işler.

  • İyi akşamlar Ali bey, Tuşların kopması İnsignia anahtarda sık karşılaşılan bir yıpranma hadisesidir. Çözüm için kabın komple değişmesi gerekmektedir. Eğer anahtarın içindeki elektronik bord üzerinde bulunan swichte bir sıkıntı yoksa (sıkıntı varsada onuda halledebiliriz) kabın değişmesi sorunu çözecektir. İnsignia anahtar kabı stoklarımızda mevcuttur. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.(Kabın değişmesi biraz işçilik ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Kargoyla anahtarınızı gönderirseniz biz değiştirip geri yollarız.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.