Opel Corsa Anahtarı

Opel Corsa Anahtarı ihtiyacınız varsa bizi arayınız. 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada araç başında corsa anahtarı yapabiliyoruz. Corsa anahtar

Opel Anahtarı

Opel Corsa Anahtarı ihtiyacınız varsa bizi arayınız. 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada araç başında corsa anahtarı yapabiliyoruz. Corsa anahtar

Opel Anahtarı

Opel Corsa Anahtar kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 505 6969.  Tüm anahtarlarınız kaybolsada mobil servisimizle araç başında Corsa anahtarı yapabiliyoruz.Çünkü tüm Opel anahtarlarını yapabilecek donanım ve birikime sahibiz.Tüm Opel Corsa anahtarlarının yedek yapımı ve hiç anahtar yoksa bile Corsa anahtar yapımı firmamız tarafından kısa bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Hiç anahtarı olmayan tüm opellere anahtar yapabiliyoruz. Opel anahtar problemlerinizde bizlere danışabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.Mobil servis aracımızla araç başında çözümler üretiyoruz. Anahtarlarınızı tamamen kaybettiniz ve servise müracaat ettiğinizde sizlere yüksek maliyetler çıkardılar ve üstelik zaman olarak uzun bir süre istiyorlar. Bunlara gerek yok bizi arayın kısa süre içinde en uygun fiyata Corsa anahtarınızı teslim edelim. Arkadaş Anahtar olarak son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto  anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimiz Opel Corsa anahtarı ve diğer tüm anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır. Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir. Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler. Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek için son onbeş yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir. Bu çip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Opel Corsa Anahtarı” hakkında 40 yorum

 1. 2001 corsa elegance orjinal anahtari kilit icinde kırıldı ve acma kapatmanın açma calismiyor fiyat ogrenebilirmiyim mersinde oturuyorum

  • Merhaba sustalıya çevirme işine sıcak bakmayan bir firmayız. Israr eden müşterilerimize yapıyoruz. Fiyat bilgisini gönderiyorum.

 2. sayın yetkili,
  ben adanadan arıyorum, araç 2013 corsa d esentia yedek sustalı uzaktan kumandalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum son fiyatınız ve yapma koşullarınız nedir.

  • Merhaba Corsa D anahtarı yapıyoruz fakat kodlama yapabilmemiz için aracınızla işyerimize gelmeniz gerekiyor.

 3. Merhabalar
  2013 corsa D aracımın orijinal sustalı anahtarı çalışmıyor yedek anahtarı kullanıyorum sustalı orjinal ne kadara yapılır Gebze’de ikamet ediyorum

 4. İyi akşamlar..2008 Opel Corsa Enjoy aracımın orijinal anahtarını kaybettim yenisi kaça mal olur acaba

 5. 2012 Opel corsa arabamın yedek anahtarını kaybettim.Kırıkkale de yaşıyorum .Anahtarı nasıl temin edebilirim fiyatı ne olur?

  • İyi günler, İstanbuldayız. Yolunuz düşerse bekleriz.Araç olmadan birşey yapamayız. Corsa anahtarı yapabiliyoruz.

 6. İyi günler aracimin Orijinal anahtar o kayboldu Yedek anahtarı in ise cip kısmi kayboldu Araba calismiyor Avrupa da yasıyorum. Bana kaça Maal olur

  • Merhaba, opel corsa anahtarı yapıyoruz. Tüm anahtarlarınız kayıp mı? yoksa çalıştıran bir tane var mı? araç nerede? hangi vilayette hangi ilçedesiniz?

 7. Merhaba,

  Yedek anahtarım kayboldu, orjinali duruyor. Yedek anahtar yaptırdığımda kaybolan anahtarı aracın beyninden siliyor musunuz? Ben hırsızlık ihtimaline karşı bunu yaptırmak istiyorum.

  • İyi günler, corsa anahtarı yaparken,kaybolan anahtarı araç hafızasından siliyoruz. Bulsanız dahi artık aracınızı onunla çalıştıramazsınız.

 8. 2011 moden Opel corsa 111 Yıl aracım için 1 adet anahtar yaptırmak istiyorum.Ücreti hakkında bilgi verirmisiniz?

 9. 2006 opel çorsa uzaktan kumanda anahtarı sadece açma kısmı çalışmıyor tamir ücreti ne kadardır.

  • İyi günler, corsa anahtar kumandanızın swich i problemli gibi görünüyor.Şayet öyleyse 20 liraya tamir edilir. Farklı bir durum sözkonusuysa yapılamdan önce size bildirilir.

 10. Merhaba, 2005 model corsa aracımın kumandalı anahtarını kaybettim,kaça yaparsınız,aracı getirmem gerkiyor mu?

  • Merhaba corsa kumandalı anahtarı için aracınızı işyerimize getirmeniz sizin açınızdan daha ekonomik olacaktır. Adresimize gelme imkanınız yoksa biz sizin adresinize gelerek kumandalı corsa anahtarı yapabiliriz.Fiyat bilgisi e-postanıza gönderilmiştir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.