Hyundai Matrix Anahtarı

Hyundai matrix anahtarı kayıpsa bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada matrix anahtarı yapabiliyoruz.Yedek matrix anahtar

Matrix Anahtarı

Hyundai matrix anahtarı kayıpsa bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada matrix anahtarı yapabiliyoruz.Yedek matrix anahtar

Matrix Anahtarı

Hyundai matrix anahtarı kayıpsa bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada matrix anahtarı yapabiliyoruz.Yedek matrix anahtar yaptırmak istiyorsanız yada tüm anahtarlarınız kayıpsa tam yerindesiniz. Arkadaş Anahtar sizin sorunlarınıza çözüm üretecek bilgi ve altyapıya sahiptir. Mobil servisimizle araç yanında matrix anahtarı yapabiliyoruz. Bizi aramanız yeterlidir. İstanbulun heryerine servisimiz vardır. Servislerin günler sonra fabrikadan getirebildiği oto anahtarını çok kısa bir süre içine yapabiliyoruz.
Hiç anahtarı olmayan tüm araçlara anahtar yapabiliyoruz.Tüm hyundai anahtar problemlerinizde bizlere danışabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.Mobil servis aracımızla araç başında çözümler üretiyoruz. Son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz Hyundai  anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Araba anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Araba anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizer denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.
Hyundai anahtarı,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key

Hyundai Matrix Anahtarı” hakkında 24 yorum

  • Merhaba , matrix anahtarınız hiç olmasada aracın yanıbaşında yapabiliyoruz. İster kumandalı ister kumandasız. İstanbuldaysanız arayın görüşelim 0544 505 6969

 1. Merhaba.2008 hyundai matrix 1.5crdi aracımın uzaktan kumandası bozuldu tamir ettirmek istemedim yenisini temin edebilirmiyiz.fiyatı ne olur hocam.teşekkürler

 2. 2009 matrix aracım için bir tane sustalı anahtar yaptırmak istiyorum fiyat nedir acaba.? Eski anahtarımı yedek anahtarım olmadığı için yedek olarak kullanmak istiyorum olurmu.?
  Çok teşekkürler.

 3. merhabalar hyundai matrix oto açma kapama anahtarım kayboldu ama anahtar var sustalı anahtar veya oto açma kapama kumandası kaç para

 4. Merhaba, 2010 Hyundai Matrix için kumanda ve anahtarı sustalı hale getirmek ve bir yerde toplamak istiyorum. Fiyat bilgisi ve örnek anahtar kapları fotosu alabilirmiyim..? birde bu işlem için arabayla gelsem kaç saat de biter tüm işlem?

  • İyi günler, matrix anahtarı sustalıya dönüştüren çeviriciler mevcuttur.Bu tip ürünlerin kaba ve kalitesiz oluşları sebebiyle önermiyoruz.Yinede istiyorum diyorsanız 50 lira civarı fiyatları var.

 5. Merhaba 2008 hyundai matrix kumandam var onun dışı kırıldı. Bir tane ondan birtanede sıfır kumanda alsam fiyatı ne olur.

 6. Merhaba 2008 hyundai matrix kumandam var onun dışı kırıldı. Birtane kırılanın dışından, birtanede yedek sıfır kumanda alsam fiyatı ne olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.