HAKKIMIZDA

İstanbul’da 30 yıldır oto anahtarcı ve oto çilingir hizmeti veriyoruz 0544 505 6969. İmmobilizer sistem araçların anahtarlarını yapabilmek adına esaslı yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Son model araçlara oto anahtar yapabilmek için gerekli olan teknik donanımlara sahibiz.

Arkadaş Anahtar İşi Biliyor…Arkadaş Anahtar İstanbul Bağcılarda 30 yıldır oto anahtarı ve çilingircilik hizmeti vermektedir.İmmobilizer sistem araçların anahtarlarını yapabilmek adına esaslı yatırımlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Son model araçlara anahtar yapabilmek için gerekli olan teknik donanıma sahiptir. 25 yıllık tecrübesini teknolojik cihazlarla birleştiren firmamız hergün hizmet vermektedir.

Oto Anahtarcı – Oto Çilingir – İmmobilizerli Oto Anahtarı

Son Yazılar

Audi Q3 Anahtarı

Audi Q3 Anahtar yapımı

Audi Q3 Anahtarı

Audi q3 anahtarı ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilirsiniz 0544 505 6969. Q3 yedek anahtar yapımı ve tüm anahtarları kaybolan araçlara anahtar yapımı Arkadaş oto anahtar tarafından yapılmaktadır. Evine hırsız giren müşterimizin q3 aracının anahtarları çalınır. Garaja giremeyen hırsız arabayı götürmeye muvaffak olamaz. Fakat sonuçta hırsızın elinde aracın anahtarı var ve har an fırsat kolluyor olabilir. Bu durumdaki müşterimiz internet sitemizden bize ulaştı ve durumu izah etti..Çalınan anahtarı aracın beyninden silip yerine yeni bir anahtar yazabileceğimiz ve riski ortadan kaldıracağımızı öğrenince rahatladı. Bizden işyerimizin konumunu alan müşterimiz bir süre sonra işyerimize geldi ve aracını bize teslim etti. Yarım saat içinde çalınan anahtarı aracın hafizasından sildik ve yeni bir kumandalı anahtar yaptık.
Bu gibi üzücü durumlar herkesin başına gelebilir. Marka ve model farketmez,çalınan anahtarları aracın beyninden siliyor ve riski ortadan kaldırıyoruz.
Yeni bir araç satın aldığınızda size verilemeyen yedek anahtarın riskini de bu şekilde ortadan kaldırabiliyoruz. Kısacası arabanızın anahtarı başkasında olabilir endişesi içindeyseniz bizimle irtibat kurunuz. Okumaya devam et

  1. Mercedes A180 Anahtarı 4 Yanıt
  2. Volvo S40 Anahtarı Bir Cevap Yazın