Fiat Panda Anahtar Tamiri

Panda anahtarı kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınızı kaybetsenizde araç başında panda anahtar yapabiliyoruz. Yedek panda anahtar yapımı

Panda Anahtar Tamiri

Panda anahtarı kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 5056969.Tüm anahtarlarınızı kaybetsenizde araç başında panda anahtar yapabiliyoruz. Yedek panda anahtar yapımı

Oto Anahtar Tamiri

Panda Anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada Panda anahtarı yapabiliyoruz. Anahtar tamir ettirecekseniz yine bizi arayınız. 2005 model Fiat Panda aracını çalıştıramayan müşterimiz arızanın anahtardan kaynaklanabileceğini düşünerek bize geldi.Cihazlarınızla kontrol ettiğimiz Panda kumandalı anahtarın arızalı olduğunu tespit ettik. 10 dakika gibi bir süre içinde elektronik bord üzerindeki arızalı parçaları değiştirdik ve tamir ettiğimiz panda anahtarı müşterimize teslim ettik. Müşterimiz sevinç içinde anahtarını alarak gitti.
Hazır konu açılmışken bu arıza hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Yeni nesil araba anahtarında immobilizer arızasına sıkça rastlamak mümkün oluyor.Çünkü, anahtarın içindeki elektroniğin bozulabileceği aklımıza gelmiyor. Oysaki araba anahtarlarıda tıpkı cep telefonu gibi elektronik bir devreden oluşmaktadır.Nasılki cep telefonlarımız darbe alınca bozulmaktaysa anahtarlarımızda yere düşmelerden etkilenip bozulabilmektedir.Bu sebeple cep telefonlarımıza gösterdiğimiz özeni anahtarlarımıza da göstermeliyiz.Özellikle balkondan aşağı atarak onları riske etmeyelim. Sağlıcakla kalın…..
2005 model Fiat Panda aracını çalıştıramayan müşterimiz arızanın anahtardan kaynaklanabileceğini düşünerek bize geldi.Cihazlarınızla kontrol ettiğimiz Panda kumandalı anahtarın arızalı olduğunu tespit ettik. 10 dakika gibi bir süre içinde elektronik bord üzerindeki arızalı parçaları değiştirdik ve tamir ettiğimiz panda anahtarını müşterimize teslim ettik. Müşterimiz sevinç içinde anahtarını alarakgitti.Hazır konu açılmışken bu arıza hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Yeni nesil araba anahtarında immobilizer arızasına sıkça rastlamak mümkün oluyor.Çünkü, anahtarın içindeki elektroniğin bozulabileceği aklımıza gelmiyor. Oysaki araba anahtarlarıda tıpkı cep telefonu gibi elektronik bir devreden oluşmaktadır.Nasılki cep telefonlarımız darbe alınca bozulmaktaysa anahtarlarımızda yere düşmelerden etkilenip bozulabilmektedir.Bu sebeple cep telefonlarımıza gösterdiğimiz özeni anahtarlarımıza da göstermeliyiz.Özellikle balkondan aşağı atarak onları riske etmeyelim.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Arkadaş Oto Anahtar İşi Biliyor..Fiat Oto Anahtarı,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key,anahtar tamiri
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir