Clio 4 Kart Anahtar

Clio4, clio 4, renault kartlı anahtar yapımı

Clio4 Kartı

Clio4, clio 4, renault kartlı anahtar yapımı

Clio4 Kartı

Clio 4 kart anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada clio4 kartı anahtarı yapabiliyoruz. Megane 3 ,Fluence gibi clio4 lerde artık kart anahtar ile kullanılacak. Yabancısı olmadığımız bu kartların yapımı için altyapımızı oluşturduk. Megane3 kart ve Fluence kart yapımını zaten yapmaktayız. Cihazlarımızın güncellenmesi ve proğramlarımızın hazır hale gelmesiyle birlikte Clio4 kart yapımına başladık.
İmmobilizer oto anahtarın hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Tüm bu uyarılardan sonra anahtarımızın ne kadar fonksiyonel ne kadar kıymetli olduğunun farkına varmışızdır.
Firmamız tüm oto anahtar sorunlarınıza çözüm üretecek donanıma ve bilgi birikimine sahiptir. Arkadaş Anahtar İşi Biliyor..Laguna Kart,renault anahtarı,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

Clio 4 Kart Anahtar” üzerine 64 düşünce

 1. Merhaba
  Clio4 anahtar denize düşmüştü.
  Bulduk fakat bazen çalışıyor bazen çalışmıyor
  Tamiri mümkün mü ve fıyat nedir?

  • Merhaba clio4 kart anahtar tamiri yapıyoruz fakat sıvı temaslı anahtarlara garanti veremiyoruz. Yeni bir kart yaptırmak isterseniz aracınızla işyerimize gelmeniz gerekiyor.

  • Merhaba, çalınan anahtarı aracın hafızasından siliyoruz. Böylece risk oluşturmasını önlemiş oluyoruz. Yedek clio4 kart anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 2. Selam Aleyküm Clio 4 anahtarlarım kayboldu Arabam garajda ve kapıları açık Ne kadar olur 2 anahtar Ankaradayım teşekkür ederim derim

  • Aleykümselam,clio4 anahtarı yapıyoruz fakat İstanbuldayız. Gün içinde watsapptan yazarsanız Anakarada bu işi yapabilecek arkadaşlara yönlendirebilirim.

 3. Merhabalar, clio 4 aracimin yedek anahtarini kaybettim. Bir arkadasimin sattigi clio 4 aracinin yedek anahtarini benim aracima adapte edebiliyormusunuz? Boyle bir durum yazilimsal olarak mumkun mudur?

  • İyi günler, başka bir araca kodlanmış clio4 kartını sizin araca kodlayamayız. An itibarıyla teorik olarakta pratik olarakta mümkün değil.

 4. Ustam benim clio 4 kartı var ama ne kapıları açıyor nede aracı çalıştırıyor ne yapabiliriz fiyat ne olur

  • İyi akşamlar, kartınızın kabını mı yenileyeceksiniz yoksa yeni bir clio4 kartı mı yaptıracaksınız? Her ikisinide yapabiliyoruz.

 5. Merhabalar.. Clio 4 2014 icon eller serbestli anahtarımın yedeğini yaptırmak istiyorum, fiyat listenizi rica edebilirmiyim?

 6. Merhaba clio4 anahtarsız giriş kartların ikisini de kaybettim. Araç eskişehirde öylece kaldı. Yapma imkanınız var mı varsa Fiyatı nedir acaba?

  • İyi günler, clio4 kart anahtarı hiç yoksada yapabiliyoruz. Aracınzın yanına gelmemiz gerekiyor. Fiyat için telefonla görüşelim 0544 505 6969.

 7. clio 4 yedek anahtar yaptırmak istiyorum izmit teyim aslı var fiyatı ne olur bana ulaştırma imkanınız var mı

 8. renault clio 4 yedek anahtarı hakkında bilgi aalmıştım ben şanlıurfadayım buraya göndermeniz mümkün mü birde yaptığınız anahtar araçla bire bir uyumlu mu orjinal mi

 9. renault clio 4 aracımın yedek anahtarı yok bu yüzden yedek anahtar yaptırmak istiyorum ücreti ne kadar?

 10. Iyi gunler. Clio 4 aracimin yedek anahtari yok. Kopyalama islemini nekadara yapiyorsunuz. Bir de touch modelinde eller serbest modu yok. Siz aktif hale getirebiliyormusunuz? Ve ucreti nekadar , Teşekkürler

  • İyi günler, clio4 anahtarı ile ilgili bilgileri gün içinde telefonla verdik.İlginize teşekkürler.

 11. Clio sporu Toyer yedek anahtar Çıkarma.
  Anahtarı tamamen yenileme
  Ikisininde fiyat bilgisini alabilir miyim.

 12. Clio sport Toyer Kartlı anahtara yedek çıkarmak için fiyat.
  Komple yeni Kartlı anahtar çıkarmak için fiyat alabilir miyim. Iyi günler.

 13. MERHABALAR CLİO 4 ELLER SERBEST KARTI ARACIMIN YEDEK ANAHTARINI KAYBETMİŞLER BU YÜZDEN 1 ADET YAPTIRMAK LAZIM.BUNUN FİYAT NEDİR. BİRDE ANAHTAR ORJINAL GİBİ OLUYOR MU PLASTIK KALİTESİ VS İŞLEVLERİ BİREBİR AYNI MIDIR ACABA?

  • Merhaba. clio4 kart anahtarı yapabiliyoruz. Ürün tamamen orjinaldir. Clio4 kart anahtar iyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum

  • Merhaba. clio4 kart anahtarı yapabiliyoruz. Ürün tamamen orjinaldir. Clio4 kart anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum

 14. MERHABALAR CLİO 4 ELLER SERBEST KARTI ARACIMIN YEDEK ANAHTARINI KAYBETTTIM DOLAYISIYLA 1 ADET YAPTIRMAK İSTİYORUM. FİYAT NEDİR. BİRDE ANAHTAR ORJINAL GİBİ OLUYOR MU PLASTIK KALİTESİ VE İŞLEVLERİ BİREBİR AYNI MI?

  • Aleykümselam, clio4 kart anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum. Kaybolan kartı araç beyninden siliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 15. Kolay gelsin eller serbest özellikli kart yaptırmak istiyorum fiyat hakkında bilgi alabilir miyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir