Citroen C5 Tuş Takımı

Citroen c5 sustalı anahtarda sıkça karşılaştığımız arızalarından olan tuş takımı arızasının çözümü için bizi arayabilirsiniz 0544 5056969.

C5 Anahtar Tüşu

Citroen c5 sustalı anahtarda sıkça karşılaştığımız arızalarından olan tuş takımı arızasının çözümü için bizi arayabilirsiniz 0544 5056969.

C5 Anahtar Tuşu

Citroen c5 sustalı anahtarda sıkça karşılaştığımız arızalarından olan tuş takımı arızasının çözümü için bizi arayabilirsiniz 0544 5056969. C5 tuş arızası sebebiyle anahtarının kumandasını kullanamayan müşterilerimiz artık kumandalarını kullanabilecekler. C5 Kumanda Tuşu stoklarımıza girmiştir.İster satın alarak C5 kumanda tuşunu kendiniz değiştirebilirsiniz isterseniz C5 anahtarınızla bize gelerek sorunu çözebilirsiniz. İstanbul dışındaysanız ve değitiremeyeceğinizi düşünüyorsanız C5 anahtarınızı bize kargo yapabilirsiniz. C5 anahtarın kumanda tuşunu değiştirip size geri gönderiyoruz. Arkadaş anahtar tüm oto anahtar problemlerinize çözümler üretiyor. İstanbulun her bölgesine servisimiz vardır. Anahtar arızalarında yada kumanda problemlerinizde bize danışınız.Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracınıza anahtar yapabiliyoruz.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.

Citroen C5 Tuş Takımı” üzerine 12 düşünce

  1. İyi akşamlar 2003 model C5 aracım için tuş takımına ihtiyacım var fiyat bilgisi verebilirmisiniz.

    • İyi akşamlar, citroen c5 kumandalı anahtar tuş takımı elimizde var. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderdim.

  2. Mrb.

    2011 C3 aracım için,sustalı anahtarlık lazım.Benimki yıprandı.Üzerinde kilitleme ve açma düğmeleri de var. Resim+fiyat bilgisi alabilirmiyim.

    Tşk.

  3. 2003 model C5 aracım var. 3. tuş cam açmak ve kapatmak için. Elinizde buna uygun kutu veya tuş takımı var mıdır? Fiyatları nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir