Chevrolet Evanda Anahtarı

Chevrolet Evanda Anahtarı,oto anahtarı,araba anahtarı,Chevrolet Anahtarı,otomobil anahtarı,araba anahtarı,oto çilingiri,oto anahtarcı,

Chevrolet Evanda Anahtarı

Chevrolet Evanda anahtar kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 5056969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada mobil servisimizle araç başında Evanda Anahtarı yapıyoruz.Tüm anahtarlarınız kaybolsa da, ister kumandalı ister kumandasız yedek Evanda anahtarı yaptırmak isteseniz de bizimle irtibat kurabilirsiniz.Mobil servisimizle araç başında oto anahtarı yapabilir ve kısa sürede teslim edebiliriz. Arkadaş oto Anahtar tüm bunları yapabilecek teknik donanıma ve birikime sahiptir. Son yıllarda araba anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtarlarınız yıpranmış eskimiş veya kırılmışsa tamiratı yapılır ve anahtarlarınız yenilenir. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz Chevrolet Evanda Anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
Oto anahtarı hakkında bilgi verelim: Oto anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizer’ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir. Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.

Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Chevrolet Evanda Anahtarı” üzerine 3 düşünce

    • İy akşamlar, evanda anahtarını araç üzerinde kodlamak lazım. Yaz tatilinde aracınızla İstanbula gelirseniz hallederiz İnşallah.

  1. Okmeydanı’nda tüm anahtarları kayıp olan 2005 model Evanda araca olduğu yerde anahtar yaptık.Mobil servisimizle araç yanıbaşında evanda anahtarı yaparak sahibine teslim ettik.Sizinde evanda anahtarına ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir