Bmw E46 Anahtarı

Bmw Anahtarı,Bmw oto Anahtarı, Bmw Key, Oto Anahtarı,Oto Çilingiri,auto key

Bmw E46 Anahtarı

Bmw E46 anahtar kaybettiyseniz bizi arayınız 0544 505 6969.. Tüm anahtarlarınız kaybolsada araç başında anahtar yapabiliyoruz.Yedek anahtara ihtiyacınız varsa yada tüm anahtarları kaybettiyseniz biz arayabilirsiniz. Mobil servisimizle araç yanında bmw anahtarı yapıyoruz. Arızalı bmw anahtarlarınız tamir edilir. Özellikle kumandayla ilgili sıkıntı çıkaran bu anahtarların tamirini garantili olarak yapıyoruz.Arkadaş Oto Anahtar olarak teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Araba anahtarı sektörüne

Bmw Anahtarı,Bmw oto Anahtarı, Bmw Key, Oto Anahtarı,Oto Çilingiri,auto key

Bmw E46 Oto Anahtarı

yatırımlarımız devam ediyor. İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer oto Anahtar yapımı zor ve masraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.

Bagajında anahtar unutulan bmw E46 nın bagajını maymuncukla nasıl açtığımızı izleyebilirsiniz

Bmw E46 Anahtarı” hakkında 36 yorum

  • Merhaba e46 yedek anahtarı yapıyoruz.Tüm anahtarlarınız kaybolsada araç yanıbaşında yapıyoruz. Aracınızla işyerimize gelmeniz gerekiyor. Fiyat bilgisini gönderiyorum.

 1. Iyi gunler bmw. E46 aracim kontagi bi kac kere yere dusurdum en son dusurmemde ikiye ayrildi cipi dustu tekrar yerine koydum ondan sonra aracim gittigi yerde stop etmeye basladi 30 dk sonra calisiyor geri acaba bununla bi ilgisi Olabilir mi acaba

 2. Selamlar, e46 aracım kapıları düğme ile basen açılıyor basen açılmıyor. Aracımın çalışmasında bir problem Yok. Tek çevirişte çalışıyor lakin Kuman’da ile kapıları açamıyorum fiyat nedir ? Ve yeriniz nerede.

 3. Merhaba e46 kasa aracımın anahtarı arabayı çalıştırmıyor arabayı aç kapa camları aç kapa yapıyor araba çalışmıyor kaça yapılır bu arıza?

 4. Merhaba 2005 model e46 var kumandalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar ve yeriniz nerde

 5. Merhaba sayın yetkili,
  2000 model e46 318 bmw aracım var yedek kontağı olmadığı için 1 adet yedek düşünüyorum fiyatı ne olur. Istanbul dışındayım kodlama falan gereklimi suanki kontakla bütün özellikleri kullanabiliyorum cam kaldırma vb. Yedek kontakta bu özellikleri kullanilabilcekmiyim

 6. Merhaba e46 2005 model 3.16 araçımın yedek anahtarı açılmış arabayı çalıştırıyor ama kapıları açmıyor şarz edilir pilli kotlama yapılmıyor tamiri olurmu yenisimi fiyat ne olur bandırma dan ben araçı getirmeden olurmu

  • İyi akşamlar, yeni e46 anahtarı için aracı getirmeniz şart. Mevcut anahtarınızı görmeden tamir olup olamayacağını söyleyemem.

  • Bmw e46 kumandalı yada kumandası anahtar yapıyoruz. E46 anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

  • İyi akşamlar, bmw e kumandalı yada kumandasız anahtar yapıyoruz. Tüm anahtarlarınız kayıp mı? yoksa çalıştıran bir anahtarınız var mı? İstanbulda mısınız? Fiyat bilgisi verebilmek için bunları bilmemiz gerekiyor.

 7. iyi günler kolay gelsin. 2001 model e46 3.20d aracım var ve kontağı çevirince bazen gösterge ışıkları yanmıyor ve araç çalışmıyor kapatıp tekrar açınca göstergeler yanıyor ve aracı çalıştırıyor. sorun ne olabilir sizce? teşekküler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.