Fiat Albea Anahtarı

Albea anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında Albea anahtar yapıyoruz. Yedek Albea anahtar

Fiat Albea Anahtarı

Albea anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında Albea anahtar yapıyoruz. Yedek Albea anahtar

Fiat Albea Anahtarı

Albea anahtar  ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında Albea anahtar yapıyoruz. Yedek Albea anahtar yapımı ve hiç yokken oto anahtar yapımı için arayın gelip Fiat Albea anahtarı yaparak size teslim edelim. Servislerin 10 güne yada 2 haftaya getirtebildiği Albea anahtarı kısa bir sürede yapabiliyoruz. Arızalanan anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Özellikle kumanda butonları zamanla yıpranan Albea anahtarı yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Balkondan, pencereden aşağı atılmak suretiyle yere düşen oto anahtarlarının elektronikleri ve çipleri zarar görebilmektedir. Bu tip bir arızada araç göstergesindeki anahtar işareti sürekli yanmakta ve araç çalışmamaktadır. Firmamız bu tip arızaları tamir edebilmektedir.
İmmobilizerli oto anahtarın hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Arkadaş Anahtar İşi Biliyor..Albea Anahtar,albea anahtarı,araba anahtarı,fiat anahtar,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

Fiat Albea Anahtarı” üzerine 66 düşünce

 1. 2009 fiat albea yedek anahtarı kayboldu. Sustalı ya da immobilizer değil. Ne kadar tutar ve ne kadar zaman içinde yapılır?

 2. fiat albea 2012 1.3 model aracı yeni aldım yedek anahtarı kayıp mış yenisini yaptırmak istiyorum ,ayrıca mevcut anahtarın kumandası çalışmıyor bunlar için ayrı ayrı fiyat verirmisiniz

  • Merhaba, aracınız hayırlı olsun. İstanbuldaysanız yardımcı olabiliriz. Watsaptan konum ve fiyat bilgisi isteyebilirsiniz 0544 505 6969.

 3. Fiat albea Kumandalı anahtarını kaybettim yanlız yedek anahtarı var aracı çalıştırıyo kumanda lı kısmı ne kadar olur

 4. Merhaba,2012 albea immobilizerli yedek anahtar yaptirmak istiyorum,fiyat bilgisi alabilirmiyim,iyi calismalar.

 5. 2005 yeni kasa Albea Dynamic aracımın tek anahtarı var,kapıları manuel açıp kullanıyorum,elektronik devresi arızalı olduğu için uzaktan kumanda ile kapıları açmıyor.Yeni anahtar yaptırmak istiyorum,size gerekli bilğiler nelerdir,sustalı tek anahtar fiyatınız nedir,hayırlı işler diler cevabınızı beklerim.

  • İyi günler albea anahtarı yapıyoruz. İstanbulda mısınız? Aracınıza anahtar yapabilmemiz için aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gerekiyor.

 6. merhaba Albea 2008 model aracıma 1 adet sustalı anahtar yaptırmak ıstıyorum fiat ne kadardır

  • İyi akşamlar, albea kumandalı anahtarla ilgili fiyat bilgisini elektronik posta adresinize gönderdim.

  • İyi günler, albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada ister kumandalı ister kumandasız anahtar yapabiliyoruz.Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 7. albea aracın kumandasının pilini değiştirirken içindeki cam çip kırıldı. yedek anahtarı mevcut. yeni bir çip kopyalamak ne kadara mal olur?

  • İyi günler, albea anahtar sorunlarınızda sizlere yardımcı olabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracınızın yanıbaşında albea anahtarı yapabiliyoruz. İster kumandalı albea anahtarı ister kumandasız albea anahtarı. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorebilmem için aracınızın nerede olduğunu bilmem lazım. İstanbulda mı ? hangi semtte?

 8. hocam merhaba

  albea 2008 arabamın yedek anahtarı aldığımdada yoktu yedek anahtar yaptırmak istiyorum ne kadar tutar

  • İyi günler, şehir dışında oluşum sebebiyle geç cevap yazıyorum özür dilerim. yedek albea anahtarı fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 9. İyi günler, 2005 model albea 1.2 aracımin kontak anahtarının plastik başlık kısmı çatlayarak yerinden çıktı. Anahtar kısmı sağlam. Tamir için fiyat teklifi verirmisiniz? Ayrıca Yedek anahtar kaça olur?

  • Şehir dışında oluşum sebebiyle geç yazıyorum,özür dilerim. Albea anahtarınızın plastiği çatladıysa sorunu çözebiliriz. Yeni albea anahtarı isterseniz onuda yaparız. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 10. 2005 model albea 1.2 aracımin kontak anahtarının plastik başlık kısmı çatlayarak yerinden çıktı. Anahtar kısmı sağlam. Tamir için fiyat teklifi verirmisiniz? Ayrıca Yedek anahtar kaça olur?

  • İyi günler , anahtarınızı Albea anahtarınızı onarabiliyoruz. Yeni Albea anahtarı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 11. Fiat albea yedek anahtar yaptirmak istiyorum kullandigim anahtarinda merkezi kilit bozuk ayriyetten kumanda ile aciyorum bana anahtari kaca cikartirsiniz ?

  • İyi günler, albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada albea anahtarı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 12. fiyatlarınızda bır standart yokmu sorana mail atmak yoluyla değilde meydana yazsanız. aynı soruyu herkes sormazsa mesela.

  • İyi akşamlar , güzel bir konuya değinmişsiniz. Fiyatların sabit olmasını bizde isteriz fakat , bu ay içinde A fiyata aldığınız ürünü bir ay sonra B fiyata almak durumuyla karşılaşabiliyoruz. Bu durum arz talep meselesiyle alakalı. Bu sebeple fiyatlar değişebiliyor. Bizlerde o anki maliyetlere bakarak fiyatlandirma yapıyoruz. Durum bundan ibarettir.

 13. 2004 model albea için yedek anahtarın yok elimdeki anahtar da iyice yamuldu 2 anahtar yatpirsam ne kadar olur birde tek anahtar fiyatını rica edicem iyi gunler

  • İyi günler, albea kumandasız anahtar ve albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Bunun için aracınızla işyerimize gelmeniz yeterlidir. Tüm anahtarlarınız kaybolduysa mobil servisimizle araç başında anahtar yapabiliyoruz.Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 14. Fiat albea yedek anahtar yaptirmak istiyorum kullandigim anahtarinda merkezi kilit bozuk ayriyetten kumanda ile aciyorum bana anahtari kaca cikartirsiniz ?

 15. Bende albea yedek anahtar cikartmak istiyorum kaca patlar bana bu bilgisi olan varsa e postaya yazssin

 16. İyi günler albea aracımın bütün anahtarlarını kaybettim.Anahtarını yapabilir misiniz? Albea anahtarı yapabilirseniz ne kadar sürede ve kaça çıkar?

  • İyi günler, Arkadaş oto anahtar olarak tüm anahtarları kaybolan araçlara servis aracımızla ulaşarak bulunduğu yerde anahtar yapabiliyoruz.Albea aracınızın anahtarınıda araç başında yaparız. Çekiciye falan bindirmeden, günlerce beklemeden 1 saat dahi sürmeden albea anahtarınızı yapar ve teslim ederiz. Bize telefonla ulaşmanız ve adresinizi vermeniz yeterlidir.Fiyat bilgisi e-postanıza gönderilmiştir.

 17. Albea yedek anahtarımı kaybettim. Yedek albea anahtarı yapabilir misiniz? kaç liraya yapılır?

  • Ali bey ticari taksilerde bolca kullanılan albeaların anahtarlarını yapabilmekteyiz. Onlarcasını yaptık,sizin albea anahtarınızı da yaparız.Bunun için aracınızla işyerimize gelmeniz yada siz gelemiyorsanız bizim mobil servisimizle adresinize gelmemiz ve araç başında anahtarı yapmamız gerekmektedir. Fiyat bilgisi e-posta adresinize gönderilmiştir.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. Soru sorabilir veya tavsiyede bulunabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.