Afyonda Anahtarcı Çilingir

Afyon Anahtarcı Çilingir

Afyon Anahtarcı Çilingir

Afyonda anahtarcı çilingir ihtiyacınız varsa web sitemize bakın www.afyonanahtarci.com. Tüm anahtar işlerinizde ,oto anahtarı, ev anahtarı ve çilingir ihtiyaçlarınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Aracınızın anahtarı kayıpsa günlerce servisin anahtar getirmesini beklemeyin. Arabanızın yanıbaşında oto anahtarı yapabiliyor ve sorunlarınızı çözüyoruz. Arızalı ,yıpranmış ve kırılmış oto anahtarlarını tamir ediyor ve ilk günkü haline çeviriyoruz..Ev anahtarı , kasa anahtarı ve oto anahtarı konusunda işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz bir firmayla çalışmanın huzurunu yaşamak istiyorsanız bizi hergün arayabilirsiniz.Afyon ve çevre ilçelere hizmet veriyoruz.  www.afyonanahtarci.com Afyonda anahtarcı, afyon anahtarcı, afyon çilingir,afyonda çilingir,
Afyon Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Arabamın anahtarı kayboldu yada oto anahtarımı kaybettim diyen müşterilerimize teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtarlarınız yıpranmış eskimiş veya kırılmışsa tamiratı yapılır ve anahtarlarınız yenilenir. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz  tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir